Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 128: H. Nowacki - M. Wybranowski, 9.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1131: J. Stefanowski - J. Bajka, 9.0, WP NS 2 HE C5= 11028.13
1131: J. Stefanowski - J. Bajka, 9.0, WP NS 3 NTW HJ-1 10071.09
2125: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 5.0, WP EW 1 NTW H8+2 15053.12
2125: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 5.0, WP EW 4 SS CQ-2 10083.59
3129: M. Rusek - K. Janecki, 2.0, WP NS 3 NTW SK= 40081.24
3129: M. Rusek - K. Janecki, 2.0, WP NS 4 SS C5+1 65060.77
4130: M. Grzybek - M. Dłużyk, 0.0, NZ EW 3 DE CA+1 13070.77
4130: M. Grzybek - M. Dłużyk, 0.0, NZ EW 3 CS HK+1 13055.38
5132: P. Fiebig - G. Piątek, 3.5, WP NS 2 NTN H7+1 15070.77
5132: P. Fiebig - G. Piątek, 3.5, WP NS 4 SN DJ= 62089.23
6122: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP EW 1 NTE SJ+2 15086.15
6122: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP EW 2 NTW H10+3 21020.77
7123: M. Pędziński - K. Brudka, 28.0, WP NS 5 SE HQ= 65020.00
7123: M. Pędziński - K. Brudka, 28.0, WP NS 4 SW CJ-1 10063.85
8124: S. Tomaszewski - J. Borowski, 5.0, WP NS 3 NTN S6+1 43086.15
8124: S. Tomaszewski - J. Borowski, 5.0, WP NS 3 DW HQ-1 10083.08
9120: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTN CJ+3 49023.85
9120: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 3 NTE D7+3 49086.92
10126: L. Gapińska - A. Peszke, 6.5, WP NS 1 NTN S7-2 2006.15
10126: L. Gapińska - A. Peszke, 6.5, WP NS 1 NTW DQ= 9032.31
11136: L. Dąbkiewicz - R. Szeklicki, 9.0, WP EW 4 SN SJ+2 68024.62
11136: L. Dąbkiewicz - R. Szeklicki, 9.0, WP EW 1 NTN S2= 9070.00
12127: S. Sytlak - E. Kubiak, 1.0, WP EW 4 SE HA= 42047.69
12127: S. Sytlak - E. Kubiak, 1.0, WP EW 2 SE CJ-1 5014.62
13135: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 5 DS S3= 60058.59
13135: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 4 SE H3+2 48095.22
 +/-
 WYNIK57.08
 MIEJSCE19