Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 124: S. Tomaszewski - J. Borowski, 5.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1127: S. Sytlak - E. Kubiak, 1.0, WP NS 4 SN SJ+1 65035.38
1127: S. Sytlak - E. Kubiak, 1.0, WP NS 2 SW CK-2 20089.23
2134: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP EW 2 DE CA-1 10020.77
2134: T. Powęzka - T. Dziadykiewicz, 2.5, WP EW 3 NTW H10= 40029.23
3136: L. Dąbkiewicz - R. Szeklicki, 9.0, WP EW 3 HE C10= 14085.15
3136: L. Dąbkiewicz - R. Szeklicki, 9.0, WP EW 3 NTW HJ= 60088.27
4133: S. Masternak - W. Robak, 7.5, WP EW 2 NTW H7+1 15053.12
4133: S. Masternak - W. Robak, 7.5, WP EW 2 SS D8= 11022.66
5123: M. Pędziński - K. Brudka, 28.0, WP NS 3 NTN CJ+2 46034.62
5123: M. Pędziński - K. Brudka, 28.0, WP NS 2 H xS H5-3 8003.85
6135: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 3 D xW CA-3 8000.77
6135: M. Mizerka - A. Pietrkiewicz, 8.0, WP EW 4 C xE DQ-2 30012.31
7129: M. Rusek - K. Janecki, 2.0, WP NS 3 NTS H5= 40086.15
7129: M. Rusek - K. Janecki, 2.0, WP NS 4 SN H5= 62089.23
8128: H. Nowacki - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 3 NTN S6+1 43013.85
8128: H. Nowacki - M. Wybranowski, 9.0, WP EW 3 DW HQ-1 10016.92
9126: L. Gapińska - A. Peszke, 6.5, WP NS 5 S xE CA-1 10092.31
9126: L. Gapińska - A. Peszke, 6.5, WP NS 3 CE D4+1 13054.62
10122: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP EW 3 DE D7= 11039.23
10122: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP EW 2 HW DA-2 20013.85
11130: M. Grzybek - M. Dłużyk, 0.0, NZ NS 3 NTN H5+2 66063.28
11130: M. Grzybek - M. Dłużyk, 0.0, NZ NS 4 SW CJ= 42067.45
12125: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 5.0, WP NS 3 NTE DJ+3 4903.92
12125: G. Proniewicz - P. Stanikowski, 5.0, WP NS 3 DS H10+3 17013.08
13120: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 5 SE HQ= 65080.00
13120: J. Catlow - K. Galubiński, 4.0, WP EW 4 SW HA-1 10036.15
 +/-
 WYNIK44.05
 MIEJSCE110