Turniej na maksy

Środa, 10 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: R. Synowiec - M. Krawczyk, 21.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
131: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 4 SxE HA= 5908.46
131: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 DS D3= 110100.00
131: A. Lenda - A. Lubojemski, 17.0, MP NS 3 NTS H9= 40056.15
146: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 3 NTW C8-1 10083.08
146: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 5 HxW SA-4 80094.62
146: M. Sobczak - M. Kraśnicki, 16.0, DS/LD NS 2 SW CK-1 10041.54
337: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP NS 3 NTW HJ-1 10071.09
337: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP NS 3 NTE ST+1 43042.19
337: M. Heichel - A. Cichoń, 5.5, MP NS 4 SN C5+1 65060.77
332: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 5 SE DA-1 1006.92
332: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 4 SW HK-1 10036.15
332: B. Bańkowski - M. Jarosz, 7.0, MP EW 6 DW S7+1 94078.56
420: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 3 CN D8-2 10094.62
420: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 2 SN H5+1 14065.38
420: K. Lenda - L. Kirsz, 8.0, MP EW 3 DE S6+1 13070.77
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 1 NTN SA= 9035.38
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 1 HxS H7-4 80099.23
624: M. Gil - A. Brodowski, 3.5, MP EW 1 NTW H3+2 15053.12
642: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 4 SS D8-1 5048.44
642: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 4 NTN CJ+2 49023.85
642: M. Chodacki - J. Michałek, 28.0, SL EW 3 NTE H7+1 43050.00
728: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 3 CS HK+1 13044.62
728: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 1 DE HK-1 10060.77
728: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP NS 2 CxE DQ= 18014.62
836: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 3 HxW DQ-2 50032.82
836: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 4 SE H3+1 45033.34
836: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP NS 2 NTE S3-1 10075.78
 +/-
 WYNIK54.90
 MIEJSCE29