Turniej na maksy

Wtorek, 9 stycznia 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: J. Drozdowski - K. Lewandowski, 17.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 2 SN DK-1 5037.10
18: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 3 SE C8= 14043.55
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS NS 2 NT xE SA-2 30077.42
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS NS 3 NTN DA+2 66035.02
310: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS NS 5 D xN SK-3 80027.42
310: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS NS 4 HN CK+2 48072.58
512: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS NS 4 H xS DA-4 8000.00
512: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS NS 2 CE H3-1 5022.58
613: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 3 HS CK-1 5075.81
613: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS NS 3 NTN S10+3 69056.45
714: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 1 SE D5= 8054.84
714: R. Nowak - M. Ganicz, 16.0, DS NS 1 SE HK+1 11016.13
81: J. Pawlicki - F. Zarzecki, 18.0, DS NS 4 NTN S9+2 69021.70
81: J. Pawlicki - F. Zarzecki, 18.0, DS NS 3 NTE C3+2 46030.65
92: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS NS 2 SE H10+1 14048.39
92: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS NS 2 HW S7-1 10043.55
103: K. Kukuła - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 2 HS D10+1 14073.66
103: K. Kukuła - W. Skonieczny, 10.0, DS NS 4 SS CK-1 10042.06
114: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS NS 4 SE D7+2 48035.48
114: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS NS 6 HW DA-1 5096.77
125: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS NS 3 SE S4= 14037.10
125: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS NS 3 NTW D2+1 63016.13
136: R. Księżopolski - S. Kosowski, 10.0, DS/USA NS 3 NTW H7+2 46040.32
136: R. Księżopolski - S. Kosowski, 10.0, DS/USA NS PASS 050.00
147: S. Robel - A. Czajka, 12.0, KP/DS NS 3 DN S8-3 3000.05
147: S. Robel - A. Czajka, 12.0, KP/DS NS 1 NTE S3= 9037.10
 +/-
 WYNIK41.99
 MIEJSCE56