Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 4 stycznia 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
6
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
71.13
9
2
51
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WP
WP/247
64.97
9
3
12
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
13.0
3.0
PK
MP
MP/317
55.63
8
4
25
Adam Rydz
Robert Różak
2.5
5.0
SW
MP
MP/41
51.48
7
5
44
Andrzej Mazurek
Marek Szukała
11.0
19.0
WP
WP/247
48.23
7
6
9
Maciej Rodzaj
Adam Stono
7.0
11.0
MP
PK
MP/317
47.17
6
7
15
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
9.0
PK
MP/317
42.25
5
8
48
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WP
WP/247
42.05
5
9
27
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MP
MP/41
38.45
4
10
28
Jacek Kowalewski
Marek Nowak
2.0
10.0
MA
FRA
MP/41
38.41
3
11
45
Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
30.81
3
12
31
Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247
29.86
2
13
3
Waldemar Siuda
Grzegorz Bajek
12.0
11.0
DS
DS/72
27.32
2
14
21
Agnieszka Wierzbowska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MP
MP/41
24.11
2
15
5
Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DS
DS/72
20.67
2
16
24
Marcin Kuflowski
Kacper Kuflowski
4.0
2.0
MP
MP/41
19.11
2
17
39
Edward Niewierowski
Ryszard Nowicki
11.0
4.0
WP
WP/247
16.63
2
18
37
Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WP
WP/247
14.41
2
19
10
Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MP
MP/317
13.01
1
20
33
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.0
5.0
WP
WP/247
11.41
1
21
30
Andrzej Gruszecki
Bogna Latowska
0.0
2.0
NZ
WP
WP/247
8.28
1
22
49
Sławomir Tomaszewski
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WP
WP/247
5.35
1
23
50
Jerzy Bajka
Jarosław Nowak
5.0
2.0
WP
WP/247
4.47
1
24
40
Mirosława Knop
Włodzimierz Knop
0.0
0.0
NZ
WP/247
2.00
1
25
2
Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DS
DS/72
-0.65
1
26
36
Zofia Mikołajczyk
Wojciech Zimniak
4.0
4.0
WP
WP/247
-0.88
1
27
19
Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP
MP/41
-1.49
28
35
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
-4.47
29
13
Ziemowit Sacha
Piotr Markiewicz
1.0
5.0
MP
MP/317
-9.63
30
41
Małgorzata Nowak
Zofia Kołata
0.0
0.0
NZ
WP/247
-9.82
31
8
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
-13.26
32
29
Maria Błaszczyk
Krystyna Brzezińska
0.0
0.0
NZ
WP/247
-14.35
33
18
Bronisław Micek
Marian Kloch
7.0
4.0
MP
MP/317
-14.95
34
43
Bernard Kurasz
Leszek Patuła
2.0
2.5
WP
WP/247
-17.65
35
34
Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247
-19.60
36
38
Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WP
WP/247
-20.86
37
11
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MP
MP/317
-22.78
38
32
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WP
WP/247
-23.38
39
4
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
-23.58
40
47
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/247
-23.88
41
17
Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MP
MP/317
-26.65
42
14
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MP
MP/317
-29.01
43
22
Liliana Suflida
Alicja Pers
0.0
0.0
LD
MA
MP/41
-33.87
44
26
Ewa Krakówka
Elżbieta Brewińska
1.5
0.0
KP
MP/41
-34.05
45
20
Zbigniew Poźniak
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.5
MA
DS
MP/41
-34.63
46
1
Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DS
DS/72
-34.88
47
42
Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247
-37.54
48
46
Piotr Biderman
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WP
WP/247
-40.81
49
7
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DS
DS/72
-45.94
50
16
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MP
MP/317
-58.50
51
52
Grażyna Domieracka
Maria Żałopa
0.0
0.0
NZ
WP/247
-63.30
52
23
Elżbieta Sroczyńska
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DS
MP/41
-66.82
Statystyka ośrodków...