Turniej na maksy

Środa, 3 stycznia 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
155Andrzej Mazurek
Marek Szukała
11.0
19.0
WPWP/24469.3112
265Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WPWP/24467.7412
321Jacek Kowalewski
Jan Skąpski
2.0
3.0
MA
WM
MP/4164.2011
422Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MPMP/4163.5210
570Krzysztof Brudka
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
LB
WP/24462.4910
654Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24461.539
77Przemysław Zawada
Piotr Kucharski
17.0
18.0
MA
SW
MP/4161.039
829Zbigniew Hałaczkiewicz
Marek Nowak
5.0
10.0
LU
FRA
MP/4160.388
916Anna Stelmach
Jan Styczyński
0.5
5.0
SLMP/4159.717
1072John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/24459.677
1140Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WPWP/24459.486
1237Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24459.006
1349Marcin Woźniak
Jerzy Nowak
9.0
12.0
WPWP/24458.675
1434Krzysztof Ziewacz
Stanisław Ciach
5.0
4.0
MP
OP
MP/4158.244
159Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4158.154
1625Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
3.0
SL
OP
MP/4157.913
1732Joanna Kotarba
Anna Kuśper
4.0
0.0
MPMP/4156.553
1874Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
5.0
WPWP/24455.913
1952Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24455.683
2024Anna Bułat
Mieczysław Magott
3.0
3.0
MP
OP
MP/4155.553
2131Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4155.452
223Jarosław Hołowiak
Zbigniew Wojdak
4.0
3.0
LBLB/7555.432
2357Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WPWP/24455.412
2417Tatiana Verkhos
Stanisław Pająk
3.0
15.0
MA
SW
MP/4155.412
256Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.0
5.0
LBLB/7554.952
2668Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24454.742
2726Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Małgorzata Praszałowicz
1.5
5.0
MPMP/4154.022
282Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
9.0
7.0
LBLB/7553.102
2927Marzena Stępniewska
Ireneusz Piaskowski
0.0
0.0
MPMP/4152.622
3050Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24452.392
3167Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
15.0
5.0
WPWP/24452.091
3276Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
2.5
2.5
WPWP/24451.821
3339Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24451.391
3460Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24451.321
3513Hanna Leskiewicz-Łazarska
Adam Rydz
3.0
2.5
MP
SW
MP/4151.241
3638Lidia Gapińska
Rafał Milinkiewicz
1.5
0.0
WPWP/24451.241
3736Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
1.5
12.0
WPWP/24451.061
3847Jacek Kokociński
Marek Sosiński
5.0
7.0
WPWP/24450.881
3961Andrzej Dymek
Wojciech Robiński
4.0
5.0
WPWP/24450.451
4075Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24450.31
4143Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/24449.86
4273Tomasz Olenderek
Sławomir Pawlak
0.5
1.0
WPWP/24449.02
4333Michał Grzemowski
Paweł Kotarba
0.0
4.0
MPMP/4148.91
4477Henryk Duszyński
Andrzej Zielonacki
4.0
1.5
WPWP/24448.90
4535Hieronim Nowacki
Maciej Masłowski
5.0
2.0
WPWP/24448.76
461Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LBLB/7547.64
4771Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPWP/24447.03
485Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.0
2.5
LBLB/7546.86
4951Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/24446.29
5015Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MAMP/4146.26
5123Janina Orłowska
Marek Janota
1.0
2.0
MAMP/4145.97
524Halina Szajowska
Jerzy Ryndak
3.0
5.0
LBLB/7545.93
5364Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.5
WPWP/24445.84
5442Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24445.64
5556Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Wrześniowski
2.5
9.0
WP
WM
WP/24445.58
5641Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24444.88
5763Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24444.70
5814Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
MP/4144.65
5969Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WPWP/24444.56
6019Ewa Krakówka
Krzysztof Pawlikowski
1.5
1.5
KP
PM
MP/4144.55
6159Barbara Matuszewska
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24444.26
6245Mirosław Wójcik
Jadwiga Nowak
9.0
11.0
ZP
WP
WP/24444.13
6344Janusz Kopras
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
1.0
WPWP/24443.88
6448Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24443.14
6546Barbara Podgórska
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24442.90
6662Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/24441.67
6711Lucyna Flemer
Elżbieta Nyberg
0.0
6.0
 
SZWE
MP/4141.25
6828Alicja Pers
Małgorzata Janiszewska
0.0
0.0
MAMP/4140.70
6912Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.0
1.0
LDMP/4140.48
7018Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4140.41
7153Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WPWP/24440.25
7210Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KPMP/4137.41
738Jarosław Chłądowicz
Dominik Zawada
0.5
0.5
DS
MP
MP/4136.19
7466Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.0
WPWP/24436.01
7520Janina Kalinowska
Anita Michnowska
0.0
0.0
MAMP/4135.76
7678Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WPWP/24435.65
7730Barbara Mecnar
Mariola Miklaszewska
0.0
0.0
ZP
MA
MP/4134.47
7858Bogusław Furman
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24432.82

Statystyka ośrodków...