Turniej na maksy

Sobota, 8 czerwca 2013

Wyniki oficjalne z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
121Jędrzej Hodor
Joanna Dańda
0.5
1.0
MPMP/169.2510
261Przemysław Kurzak
Maciej Śliwiński
1.0
1.0
MPMP/4165.5110
38Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LBLB/5264.669
447Aleksandra Pacura
Katarzyna Słabuszewska
1.0
0.5
MPMP/164.269
562Mateusz Sobczak
Grzegorz Skołyszewski
2.5
2.0
MA
MP
MP/4163.718
644Barbara Superson
Izabela Radomska
0.5
0.5
MPMP/163.128
749Magdalena Pasternak
Karolina Piekarz
0.5
1.0
MPMP/162.547
838Maja Mrozek
Angelika Konderak
1.0
1.0
MPMP/160.997
933Jakub Sikora
Piotr Bahyrycz
0.0
0.0
MPMP/160.706
1022Iwona Szumera
Radosław Morek
1.0
1.0
MPMP/160.186
1168Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/4158.545
1235Dominika Ocylok
Jakub Jezierski
0.5
0.5
MPMP/158.295
1355Mateusz Krzemyk
Tomasz Morawski
0.0
0.0
MPMP/157.814
1466Maciej Lebiedź
Maciej Superson
1.5
2.5
MPMP/4157.664
1518Katarzyna Konczewska
Małgorzata Szymańska
0.0
0.0
MPMP/157.283
1672Aleksander Smal
Krzysztof Cetera
2.0
2.0
MPMP/4157.103
179Danuta Lewicka
Jerzy Podgruszewski
0.0
1.5
NZ
WP
LB/5257.012
183Krzysztof Cyranik
Marian Grzesiak
2.0
4.0
LBLB/5256.892
1916Jan Tryba
Piotr Kutyba
0.0
0.5
MPMP/156.792
2059Jan Paczkowski
Gabriel Chrabąszcz
0.0
0.5
MPMP/156.212
2111Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
4.0
7.0
LBLB/5255.132
2248Kacper Krawczyk
Radosław Cieślik
0.0
0.0
MPMP/154.932
2336Stanisław Michalski
Kajetan Leśniak
0.0
0.0
MPMP/154.772
245Mieczysław Kańdulski
Edward Szuflak
1.5
0.0
LB
NZ
LB/5254.602
2534Wojciech Krawczyk
Jan Gąsienica-Józkowy
1.5
1.0
MPMP/154.172
2629Oskar Trybus
Adrian Kliński
0.0
0.0
MPMP/154.102
2763Piotr Merynda
Przemysław Picheta
2.0
2.0
MPMP/4153.522
2823Maciej Dobosz
Kacper Korzeń
0.0
0.0
MPMP/153.101
2917Marcel Kajfasz
Patryk Mach
0.5
0.5
MPMP/152.921
3020Mateusz Kopciński
Bartosz Liszka
0.0
0.5
MPMP/152.871
3114Alicja Mosiałek
Aleksandra Bahyrycz
1.0
1.0
MPMP/152.661
3276Paweł Zalecki
Rafał Petka
0.0
0.0
MPMP/4152.321
3365Katarzyna Rodzaj
Anna Burda
1.0
1.0
MPMP/4152.111
3442Olga Politowicz
Kornelia Rędzio
0.0
0.0
MPMP/151.751
3510Helena Dzięgielewska
Andrzej Dzięgielewski
0.0
0.0
NZLB/5251.541
3641Marianna Pasińska
Liliana Brzostek
0.0
0.0
MPMP/151.501
3745Wiktoria Wójcik
Natalia Gajdzińska
0.0
0.0
MPMP/151.421
3854Julia Firek
Katarzyna Łatecka
0.0
0.0
MPMP/150.811
3943Antoni Wójcik
Paweł Piekarz
0.0
0.5
MPMP/150.441
4012Andrzej Wielgosz
Józef Kaczmarczyk
2.5
2.0
MA
WP
LB/5250.22
4169Łukasz Pląder
Magdalena Chmielewska
1.5
1.0
MPMP/4149.95
4270Joanna Byra
Aleksandra Byra
1.5
1.0
MPMP/4149.87
4313Filip Bialik
Piotr Szewczyk
0.0
0.0
MPMP/147.95
4446Weronika Dolna
Kinga Krawczyk
0.0
0.0
MPMP/147.78
4571Jędrzej Hycnar
Jakub Rokita
2.0
1.5
MPMP/4147.63
4667Dawid Karpik
Jakub Gawlik
0.5
0.5
MPMP/4147.31
4725Jan Guzik
Gabriela Musiał
0.0
0.0
MPMP/147.23
4853Patrycja Borowczyk
Anna Żmudka
0.0
0.0
MPMP/146.61
4930Jan Ufniarz
Paskal Balcer
0.0
0.0
MPMP/146.26
5064Sławomir Garcarz
Jan Dyduch
0.0
0.0
MPMP/4145.72
5151Regina Szatkowska
Maria Lisowska
0.0
0.0
MPMP/145.39
5258Arkadiusz Kras
Wiktor Halastra
1.0
1.0
MPMP/145.31
532Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/5245.28
5419Mateusz Mroziński
Radosław Jamróz
0.0
0.0
SWMP/145.17
554Henryk Bogucki
Dariusz Kowalczyk
2.5
2.0
LBLB/5244.84
5673Aleksandra Talaczek
Gabriela Nosal
1.5
1.5
MPMP/4144.79
5778Piotr Wzorek
Witold Petryszyn
2.0
1.5
MPMP/4144.60
5857Małgorzata Rajczyk
Gabriela Gawin
0.0
0.0
MPMP/144.44
591Łucja Krawiecka
Jerzy Krawiecki
0.0
0.0
NZLB/5243.95
6032Artur Guniewicz
Mateusz Mazurek
0.0
0.0
MPMP/143.49
6150Bartłomiej Warzecha
Eryk Łopata
0.0
0.0
MPMP/143.31
6231Jakub Piątkowski
Ryszard Borzych
0.0
0.0
MPMP/143.15
6315Zuzanna Juszkiewicz
Maja Madeja
0.0
0.0
MPMP/142.37
6452Magdalena Dudek
Natalia Sukta
0.0
0.0
MPMP/142.07
6540Wiktoria Michalik
Krystyna Ziobro
0.0
0.0
MPMP/141.80
667Barbara Nowak
Halina Grześkowiak
0.0
0.0
NZLB/5240.92
6727Natalia Miękina
Aleksandra Błażejowska
0.0
0.0
MPMP/140.41
6824Adam Rak
Mateusz Podstawka
0.0
0.0
SWMP/140.37
6974Sebastian Liszka
Karol Czuba
0.5
0.0
MPMP/4140.28
7039Dominik Dołęga
Jan Frąckowiak
0.0
0.0
MPMP/139.61
7156Paweł Gawin
Jakub Bossowski
0.0
0.0
MPMP/137.90
7228Jakub Ślęzak
Maciej Ślęzak
0.0
0.0
SWMP/137.81
7326Jan Dzierżęga
Tymoteusz Lasko
0.0
0.0
MPMP/137.68
7475Marcin Krężołek
Aneta Ligęza
0.5
0.0
MPMP/4137.29
756Grażyna Kryger
Zofia Głuszak
0.0
0.0
NZLB/5234.96
7677Karolina Kozak
Antoni Machowski
0.0
0.0
MPMP/4132.84
7737Gabriela Todor
Anna Ferenc
0.0
0.0
MPMP/132.74

Statystyka ośrodków...