Turniej na impy (cav.)
Środa, 15 stycznia 2014
Wyniki z 2 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
5
Edward Bondarewicz
Eryk Hamerski
4.0
2.0
OP
OP/95
60.44
13
2
35
Danuta Żabicka
Janusz Kobylarski
4.0
2.5
PM
PM/66
51.26
12
3
16
Dariusz Milewski
Marek Piętak
0.0
0.0
PM
AMA
PM/66
50.11
10
4
18
Piotr Zatorski
Marcin Osmański
15.0
2.5
DS
PM
PM/66
48.97
9
5
4
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OP
OP/95
42.51
8
6
26
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PM
PM/66
42.49
6
7
36
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PM
PM/66
36.88
5
8
1
Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OP
OP/95
28.85
3
9
25
Monika Suchodolska
Robert Krawczyk
0.5
2.0
PM
PM/66
28.11
3
10
2
Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OP
OP/95
20.85
3
11
31
Witold Kaliński
Gabriela Gnacińska
12.0
7.0
PM
PM/66
19.24
2
12
17
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PM
PM/66
14.61
2
13
30
Józef Gnaciński
Ryszard Kamiński
4.0
2.5
PM
PM/66
9.15
2
14
14
Mirosław Małypan
Lechosław Suszka
2.0
4.0
PM
PM/66
7.83
2
15
24
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PM
PM/66
6.82
1
16
3
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
2.5
1.5
OP
OP/95
4.26
1
17
15
Aldona Chrenowska
Aleksander Chrenowski
2.5
13.0
PM
PM/66
3.25
1
18
33
Łukasz Kuczewski
Paweł Anastaziak
0.0
2.5
KP
PM
PM/66
1.29
1
19
28
Andrzej Waleśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMA
PM/66
-1.55
20
10
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OP
OP/95
-2.85
21
13
Jacek Sikora
Adam Suchodolski
2.0
0.5
PM
PM/66
-3.56
22
12
Ewa Jaworska
Jerzy Kajzer
0.0
2.5
AMA
PM
PM/66
-4.00
23
9
Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OP
OP/95
-4.15
24
27
Leszek Skarżycki
Michał Rynkiewicz
0.0
0.0
AMA
WM
PM/66
-13.17
25
20
Leszek Szkudlarek
Michał Samet
7.0
0.0
PM
PM/66
-14.89
26
22
Marcin Wasłowicz
Andrzej Dzedzej
1.5
0.0
PM
PM/66
-16.82
27
23
Szczepan Chruścicki
Arkadiusz Matyjas
4.0
0.0
PM
AMA
PM/66
-17.50
28
32
Marta Harat
Michał Wróblewski
0.5
2.0
PM
PM/66
-25.79
29
6
Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.0
1.5
OP
OP/95
-31.50
30
19
Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMA
PM/66
-35.97
31
21
Krzysztof Niemkiewicz
Dariusz Podfigurny
4.0
2.5
PM
PM/66
-37.25
32
34
Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/66
-41.04
33
8
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OP
OP/95
-46.92
34
11
Paweł Łużecki
Zofia Czarnecka
0.5
2.0
PM
PM/66
-48.99
35
29
Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
AMA
PM
PM/66
-57.09
36
7
Herbert Basztoń
Piotr Klichta
0.0
4.0
OP
OP/95
-71.50
Statystyka ośrodków...