Turniej na maksy

Piątek, 29 grudnia 2017

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 46: J. Orłowska - S. Ciach, 5.0, MA/OP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
145: A. Rydz - M. Janota, 4.5, SW/MA EW 4 H xN SQ-4 80087.21
145: A. Rydz - M. Janota, 4.5, SW/MA EW 3 HE CK-1 5053.49
247: S. Kunz - W. Micek, 4.5, WM/PK EW 5 HN S8+1 68053.49
247: S. Kunz - W. Micek, 4.5, WM/PK EW 2 HS CQ+1 1408.14
349: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD EW 3 DW CK-2 20018.60
349: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 2.0, LD EW 4 HE CJ-1 10053.49
450: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP EW 4 SN HQ-1 10071.42
450: M. Haldenby - C. Haldenby, 0.0, MP EW 4 SN H5+1 45012.79
552: D. Rybarska - H. Rybarski, 0.0, EW 2 HE S6-1 5043.02
552: D. Rybarska - H. Rybarski, 0.0, EW 6 DW H3= 92070.93
654: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA EW 3 NTE D7+1 43047.67
654: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA EW 3 SW HQ-1 5068.60
756: M. Janiszewska - A. Pers, 0.0, -/MA EW 3 NTE SA+1 43091.86
756: M. Janiszewska - A. Pers, 0.0, -/MA EW 3 CE D8= 110100.00
858: M. Makarewicz - J. Leśniczak, 18.0, MA/LB EW 2 NTE D9-4 40033.72
858: M. Makarewicz - J. Leśniczak, 18.0, MA/LB EW 4 HE SK-2 2005.81
960: A. Kazimierowicz - M. Witek, 24.0, OP/SL EW 3 NTS SK= 60066.28
960: A. Kazimierowicz - M. Witek, 24.0, OP/SL EW 3 NTS CK-2 10090.70
1062: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP EW 2 CW D5= 9044.05
1062: M. Praszałowicz - H. Leskiewicz-Łazarska, 8.0, MP NS 4 SN DA-1 10011.63
1135: J. Skąpski - J. Kowalewski, 5.0, WM/MA EW 3 NTE D5+1 43032.56
1135: J. Skąpski - J. Kowalewski, 5.0, WM/MA NS 6 NTN H2+1 102058.14
1237: E. Nyberg - L. Flejmer, 6.0, SZWE/- NS 3 NTN H5+1 4306.98
1237: E. Nyberg - L. Flejmer, 6.0, SZWE/- NS 4 HS D10-4 4009.30
1339: A. Stelmach - J. Styczyński, 5.0, SL NS 6 SW C7= 143015.12
1339: A. Stelmach - J. Styczyński, 5.0, SL NS 3 NTW SK= 40034.88
 +/-
 WYNIK45.76
 MIEJSCE66