Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 grudnia 2017

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
11: P. Kokot - M. Bałdysz, 14.5, DS NS 2 CN D6-1 500.84
11: P. Kokot - M. Bałdysz, 14.5, DS NS 3 CE DK-1 50-0.24
11: P. Kokot - M. Bałdysz, 14.5, DS NS 2 DxW CJ+1 380-7.69
22: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 5 DW SK= 600-3.03
22: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 4 HE DA-2 100-0.39
22: T. Struzik - J. Gładysz, 17.0, DS NS 2 SxW HK-2 5005.69
33: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 2 SN HA-2 200-1.63
33: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 3 DxN DQ-2 3002.25
33: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS NS 2 HW CK= 110-0.54
44: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS NS 2 DS C6= 901.12
44: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS NS 1 HW D2+2 140-0.03
44: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS NS 3 NTW S6-1 507.75
55: M. Motykiewicz - M. Stadnik, 9.0, DS NS 2 SW HA+1 140-3.34
55: M. Motykiewicz - M. Stadnik, 9.0, DS NS 1 NTS C7+1 1201.31
55: M. Motykiewicz - M. Stadnik, 9.0, DS NS 5 SS C9+1 680-2.19
66: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS NS 2 HS D7-1 500.19
66: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS NS 3 NTN H3+2 4601.29
66: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS NS 3 NTN CJ-2 200-4.41
77: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS NS 4 HN CK+2 480-2.98
77: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS NS 4 SE HJ+1 650-2.90
77: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS NS 6 HN S9-2 200-10.46
88: M. Pastudzki - J. Kokot, 4.5, DS NS 4 HN DA-1 50-6.63
88: M. Pastudzki - J. Kokot, 4.5, DS NS 6 DS HA-2 200-11.29
88: M. Pastudzki - J. Kokot, 4.5, DS NS 1 NTN HJ= 900.63
99: W. Skonieczny - W. Majewski, 8.0, DS NS 5 SN HJ= 4500.33
99: W. Skonieczny - W. Majewski, 8.0, DS NS 4 HS S2+1 6504.61
99: W. Skonieczny - W. Majewski, 8.0, DS NS 3 NTE ST= 400-1.36
1010: B. Radomska - L. Szatańska, 6.0, DS NS 4 SS H7-1 100-10.76
1010: B. Radomska - L. Szatańska, 6.0, DS NS 3 NTS D8+1 6300.31
1010: B. Radomska - L. Szatańska, 6.0, DS NS 4 SS DJ-1 50-4.15
 +/-
 WYNIK-47.71
 MIEJSCE113