Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 281: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1282: J. Mścisz - M. Dembiński, 25.0, WP NS 2 DW S4-1 5055.30
1282: J. Mścisz - M. Dembiński, 25.0, WP NS 5 HW SA+2 51047.02
2295: J. Catlow - M. Augustyn, 4.0, WP NS 4 SW S4+2 68042.38
2295: J. Catlow - M. Augustyn, 4.0, WP NS 3 NTW H10= 60081.13
3293: K. Dujs - K. Galubiński, 5.5, WP NS 2 HE C8= 11064.57
3293: K. Dujs - K. Galubiński, 5.5, WP NS 1 NTE D3-1 10074.17
4284: E. Knapik - Z. Bałdysz, 10.0, WP/DS NS 4 SS S2+2 68074.17
4284: E. Knapik - Z. Bałdysz, 10.0, WP/DS NS 3 HW SQ= 14019.87
5291: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP NS 5 HE SK= 65050.66
5291: J. Suszczyński - E. Niewierowski, 15.0, WP NS 4 HN SA+2 68040.07
6297: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP NS 3 NTN D7-4 2007.67
6297: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP NS 5 SN D3= 65083.55
7287: R. Milinkiewicz - K. Janecki, 1.5, WP NS 3 SN H10+3 2305.67
7287: R. Milinkiewicz - K. Janecki, 1.5, WP NS 3 NTS C9+2 46089.66
8294: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP NS 2 HS D9-1 10069.25
8294: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP NS 3 SE CA+1 17050.33
9289: G. Busse - P. Busse, 34.0, WP/SL NS 3 DN S10+1 13018.33
9289: G. Busse - P. Busse, 34.0, WP/SL NS 3 SE H3-2 10058.00
10290: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.0, WP NS 2 SS C3= 11066.78
10290: A. Meller - T. Dziadykiewicz, 6.0, WP NS 4 SN CA+1 65043.00
11286: M. Kanikowski - J. Kopras, 6.0, WP NS 3 NTN S7+1 63069.67
11286: M. Kanikowski - J. Kopras, 6.0, WP NS 4 SN CA+1 45060.56
12292: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 3 NTS C6= 60024.31
12292: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 1 NTW C2= 9014.41
13285: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP NS 1 NTE S2+3 18019.87
13285: J. Roszak - P. Hauser, 18.0, WP NS 3 SE HK= 14040.36
 +/-
 WYNIK48.88
 MIEJSCE181