Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 149: M. Gorzkowicz - J. Rolak, 0.0, MP, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1147: J. Grępka - D. Szewczyk, 0.0, MP NS 3 SE DT= 14080.33
1147: J. Grępka - D. Szewczyk, 0.0, MP NS 2 NTS CA+1 15031.00
1147: J. Grępka - D. Szewczyk, 0.0, MP NS 4 HN S8-2 20011.00
2157: H. Alibożek - K. Stępień, 0.5, MP NS 4 HN C8+1 6501.99
2157: H. Alibożek - K. Stępień, 0.5, MP NS 1 NTW C5+3 1809.67
2157: H. Alibożek - K. Stępień, 0.5, MP NS 6 DxW SA= 109020.47
2151: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP EW 5 SS D7-1 5095.40
2151: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP EW 4 HN C2= 62059.86
2151: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP EW 2 SN S2+1 14048.56
4156: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP EW 2 SS D6+1 14018.21
4156: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP EW 3 SN H2+1 1700.66
4156: S. Czech - R. Narewski, 9.0, MP EW 4 SW S8+2 68057.62
4153: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP EW 3 SS CT-1 5048.32
4153: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP EW 6 SS C4= 14308.67
4153: W. Stój - J. Grygowicz, 5.5, MP EW 3 NTxN HA+2 11501.34
5158: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP EW 4 SN S9+2 68046.67
5158: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP EW 6 SN C6-2 10095.66
5158: S. Przybylski - A. Kokoszyński, 2.0, MP EW 1 NTS CA+2 1500.68
6148: J. Dusza - J. Pietrusza, 7.0, MP NS 1 NTE S2+3 18019.87
6148: J. Dusza - J. Pietrusza, 7.0, MP NS 5 SE H7-2 20078.56
6148: J. Dusza - J. Pietrusza, 7.0, MP NS 3 NTS D6= 40013.15
6150: R. Morga - W. Pelczar, 0.0, MP EW 4 SS H9+2 6808.94
6150: R. Morga - W. Pelczar, 0.0, MP EW 4 HS D6= 62024.36
6150: R. Morga - W. Pelczar, 0.0, MP EW TD 50.00
7145: M. Olszewski - K. Niebelski, 4.5, MP NS 3 SS DT+1 17011.26
7145: M. Olszewski - K. Niebelski, 4.5, MP NS 2 HW HA+1 14019.87
7145: M. Olszewski - K. Niebelski, 4.5, MP NS 4 SxS HJ-3 50068.21
 +/-
 WYNIK34.46
 MIEJSCE310