Turniej na maksy
Sobota, 16 grudnia 2017
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
29
Jan Jaśniewski
Mieczysław Korzeniowski
0.0
4.0
KP
KP/295
63.80
7
2
16
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
11.0
7.0
KP
KP/295
62.79
7
3
45
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WP
WP/254
61.52
6
4
48
Henryk Duszyński
Andrzej Zielonacki
4.0
1.5
WP
WP/254
61.22
6
5
44
Szczepan Okonkowski
Grzegorz Górecki
0.0
4.0
MA
MA/46
60.75
5
6
27
Kazimierz Jankowski
Janusz Gorczyński
2.5
0.0
KP
KP/295
60.60
5
7
25
Justyna Graniczny
Bartłomiej Kamelski
2.0
7.0
KP
KP/295
59.62
4
8
24
Krzysztof Bieniek
Fryderyk Woźniak
1.0
0.0
KP
KP/295
59.01
3
9
36
Paweł Szubarga
Piotr Szubarga
1.5
2.0
KP
KP/295
58.05
3
10
9
Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
57.88
2
11
43
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/46
57.45
2
12
7
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
57.12
2
13
40
Andrzej Kretkowski
Sławomir Redmerski
3.0
0.5
MA
MA/46
55.71
2
14
30
Janusz Strześniewski
Marek Farbiszewski
0.0
1.0
KP
KP/295
55.46
2
15
2
Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DS
DS/67
54.81
1
16
1
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DS
DS/67
53.20
1
17
35
Jacek Kostrzewski
Andrzej Płusa
0.5
0.0
KP
KP/295
52.55
1
18
41
Marek Krowicki
Piotr Watemborski
2.0
1.5
MA
MA/46
52.08
1
19
13
Marek Nicewicz
Eliza Gruźlewska
1.0
0.0
KP
KP/295
51.68
1
20
20
Maciej Łaniewski
Przemysław Kacprzak
7.0
3.0
KP
KP/295
51.64
1
21
39
Sławomir Malanowski
Sławomir Tyndorf
2.0
3.0
MA
MA/46
50.66
1
22
18
Ewa Kita
Przemysław Kita
2.0
2.0
KP
KP/295
50.63
1
23
12
Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
1.0
0.5
KP
KP/295
50.49
1
24
19
Ludwik Jurzysta
Andrzej Ciechacki
0.0
0.0
KP
KP/295
50.02
1
25
37
Marcin Piotrowski
Dariusz Piotrkiewicz
5.0
2.0
KP
MA
MA/46
49.93
26
6
Stanisław Szuba
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DS
DS/67
49.60
27
34
Mirosław Jackiewicz
Wiesław Kosiorek
0.5
0.5
KP
KP/295
49.31
28
31
Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
11.0
1.5
KP
KP/295
49.07
29
26
Leszek Kita
Andrzej Kita
3.0
0.0
KP
KP/295
49.06
30
22
Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/295
48.81
31
8
Andrzej Chodowski
Michał Stadnik
1.5
5.0
DS
DS/67
47.49
32
32
Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
1.5
1.5
KP
KP/295
47.00
33
33
Ewa Krakówka
Jerzy Machura
1.5
0.0
KP
KP/295
46.69
34
5
Jan Regdosz
Andrzej Romański
0.0
0.0
DS
DS/67
45.69
35
46
Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
3.0
3.0
WP
WP/254
45.17
36
3
Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
44.22
37
23
Marta Nowacka
Andrzej Janiszewski
0.0
0.0
KP/295
43.91
38
14
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.0
KP
KP/295
43.85
39
50
Jolanta Materniak
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WP
WP/254
42.33
40
17
Gerard Bełkowski
Paweł Piasecki
0.0
0.0
KP
KP/295
41.16
41
4
Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
0.0
DS
DS/67
39.98
42
28
Krzysztof Dzierżak
Janusz Kurkowski
0.0
1.5
KP
KP/295
39.89
43
47
Piotr Dymny
Jerzy Węglarz
1.0
0.0
WP
WP/254
39.76
44
38
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KP
MA/46
39.35
45
11
Marzena Pancewicz
Agnieszka Łapińska
0.0
0.0
KP
KP/295
39.15
46
15
Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/295
38.76
47
21
Alina Wrzecionkowska
Barbara Oblak
0.0
0.0
kp
KP/295
37.70
48
42
Jacek Krajewski
Zbigniew Leśniewski
0.0
0.5
KP
MA/46
34.06
Statystyka ośrodków...