Turniej na maksy

Sobota, 16 grudnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Jan Jaśniewski
Mieczysław Korzeniowski
0.0
4.0

KP
KP/29563.807
216Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
11.0
7.0
KPKP/29562.797
345Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/25461.526
448Henryk Duszyński
Andrzej Zielonacki
4.0
1.5
WPWP/25461.226
544Szczepan Okonkowski
Grzegorz Górecki
0.0
4.0

MA
MA/4660.755
627Kazimierz Jankowski
Janusz Gorczyński
2.5
0.0
KPKP/29560.605
725Justyna Graniczny
Bartłomiej Kamelski
2.0
7.0
KPKP/29559.624
824Krzysztof Bieniek
Fryderyk Woźniak
1.0
0.0
KP
KP/29559.013
936Paweł Szubarga
Piotr Szubarga
1.5
2.0
KPKP/29558.053
109Janisław Fituch
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6757.882
1143Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/4657.452
127Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6757.122
1340Andrzej Kretkowski
Sławomir Redmerski
3.0
0.5
MAMA/4655.712
1430Janusz Strześniewski
Marek Farbiszewski
0.0
1.0
KPKP/29555.462
152Barbara Radomska
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DSDS/6754.811
161Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/6753.201
1735Jacek Kostrzewski
Andrzej Płusa
0.5
0.0
KPKP/29552.551
1841Marek Krowicki
Piotr Watemborski
2.0
1.5
MAMA/4652.081
1913Marek Nicewicz
Eliza Gruźlewska
1.0
0.0
KPKP/29551.681
2020Maciej Łaniewski
Przemysław Kacprzak
7.0
3.0
KPKP/29551.641
2139Sławomir Malanowski
Sławomir Tyndorf
2.0
3.0
MAMA/4650.661
2218Ewa Kita
Przemysław Kita
2.0
2.0
KPKP/29550.631
2312Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
1.0
0.5
KPKP/29550.491
2419Ludwik Jurzysta
Andrzej Ciechacki
0.0
0.0
KP
KP/29550.021
2537Marcin Piotrowski
Dariusz Piotrkiewicz
5.0
2.0
KP
MA
MA/4649.93
266Stanisław Szuba
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
DSDS/6749.60
2734Mirosław Jackiewicz
Wiesław Kosiorek
0.5
0.5
KPKP/29549.31
2831Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
11.0
1.5
KPKP/29549.07
2926Leszek Kita
Andrzej Kita
3.0
0.0
KPKP/29549.06
3022Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29548.81
318Andrzej Chodowski
Michał Stadnik
1.5
5.0
DSDS/6747.49
3232Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
1.5
1.5
KPKP/29547.00
3333Ewa Krakówka
Jerzy Machura
1.5
0.0
KP
KP/29546.69
345Jan Regdosz
Andrzej Romański
0.0
0.0
DSDS/6745.69
3546Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
3.0
3.0
WPWP/25445.17
363Stanisław Zapaśnik
Antoni Słowik
3.0
3.0
DSDS/6744.22
3723Marta Nowacka
Andrzej Janiszewski
0.0
0.0
KP/29543.91
3814Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.0
KPKP/29543.85
3950Jolanta Materniak
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WPWP/25442.33
4017Gerard Bełkowski
Paweł Piasecki
0.0
0.0

KP
KP/29541.16
414Wojciech Lubas
Teresa Lubas
5.0
0.0
DSDS/6739.98
4228Krzysztof Dzierżak
Janusz Kurkowski
0.0
1.5
KPKP/29539.89
4347Piotr Dymny
Jerzy Węglarz
1.0
0.0
WPWP/25439.76
4438Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.5
KPMA/4639.35
4511Marzena Pancewicz
Agnieszka Łapińska
0.0
0.0
KP
KP/29539.15
4615Krzysztof Kochanowski
Joanna Kochanowska
0.0
0.0
KP/29538.76
4721Alina Wrzecionkowska
Barbara Oblak
0.0
0.0

kp
KP/29537.70
4842Jacek Krajewski
Zbigniew Leśniewski
0.0
0.5

KP
MA/4634.06

Statystyka ośrodków...