Turniej na maksy
Czwartek, 14 grudnia 2017
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
65
Janusz Przybysz
Waldemar Kożuchowski
9.0
4.0
WP
WP/252
61.91
12
2
62
Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.0
PK
PK/51
60.80
12
3
18
Jerzy Gładysz
Andrzej Suchodolski
12.0
4.0
DS
DS/67
60.79
11
4
17
Stanisław Wachel
Aleksander Skorupa
5.0
5.0
DS
DS/67
60.68
10
5
52
Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MP
MP/103
59.53
10
6
54
Wacław Gąssowski
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MP
MP/103
59.19
9
7
22
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
58.21
8
8
33
Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LB
LB/127
57.91
8
9
68
Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WP
WP/252
57.71
7
10
48
Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
12.0
SL
MP
MP/103
57.27
6
11
51
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/103
56.49
6
12
9
Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DS
DS/67
56.36
5
13
47
Stanisław Urbanowski
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MP
MP/103
56.32
4
14
26
Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0
LB
LB/127
56.14
4
15
35
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MP
MP/103
55.99
3
16
4
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DS
DS/67
55.93
3
17
59
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PK
PK/51
55.48
3
18
16
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
54.39
3
19
46
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/103
54.37
2
20
63
Andrzej Małdziński
Paweł Sosnowski
4.0
4.0
WP
WP/252
54.22
2
21
13
Krzysztof Ćwik
Rafał Osowski
5.0
2.5
DS
DS/67
53.96
2
22
3
Szymon Żeberski
Anna Jankowska
3.0
3.0
DS
DS/67
53.96
2
23
10
Marcin Pastudzki
Baichuan Yu
2.5
0.0
DS
DS/67
53.56
2
24
20
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DS
DS/94
53.18
2
25
45
Halina Święch
Jerzy Piekarski
7.0
0.0
MP
MP/103
53.00
2
26
50
Andrzej Kusion
Maciej Szczerczak
7.0
4.0
MP
MP/103
52.98
2
27
53
Barbara Bobrzyńska
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
MP/103
52.95
2
28
41
Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MP
MP/103
52.88
1
29
58
Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
PK/51
52.27
1
30
39
Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
2.5
MP
MP/103
52.05
1
31
67
Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WP
WP/252
51.66
1
32
23
Justyna Graniczny
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KP
KP/160
51.28
1
33
61
Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PK
PK/51
50.72
1
34
29
Ryszard Markowski
Marek Marciniak
4.0
3.0
LB
LB/127
50.60
1
35
28
Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LB
LB/127
50.57
1
36
15
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67
50.50
37
2
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DS
DS/67
50.36
38
30
Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LB
LB/127
50.16
39
31
Grzegorz Hajkowicz
Hubert Nehring
1.5
1.5
LB
LB/127
49.71
40
49
Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MP
MP/103
49.16
41
38
Jan Truniarz
Zbigniew Gruszecki
1.5
4.0
MP
MP/103
48.76
42
24
Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KP
KP/160
48.72
43
34
Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
48.66
44
66
Waldemar Czajkowski
Zygmunt Franz
1.5
2.0
WP
WP/252
48.49
45
11
Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DS
DS/67
48.22
46
21
Bartosz Ruciński
Piotr Wybierała
0.5
1.5
DS
DS/94
47.94
47
42
Adam Cichoń
Marek Heichel
2.5
3.0
MP
MP/103
47.94
48
71
Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WP
WP/252
47.64
49
64
Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WP
WP/252
47.16
50
1
Sławomir Zagórski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/67
46.98
51
32
Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LB
LB/127
46.97
52
37
Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MP
MP/103
46.64
53
27
Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LB
LB/127
46.17
54
5
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DS
DS/67
45.24
55
56
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
45.10
56
69
Przemysław Maliszewski
Paweł Kierszka
4.0
2.5
WP
WP/252
44.60
57
70
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WP
WP/252
44.07
58
72
Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
1.0
WP
WP/252
43.28
59
25
Marian Dąbrowski
Waldemar Prażanowski
2.0
0.5
LB
LB/127
43.11
60
60
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/51
43.05
61
8
Joanna Kokot
Adam Waszkiewicz
2.0
4.0
DS
DS/67
42.92
62
44
Bolesław Zysek
Jan Szafraniec
1.5
2.5
MP
MP/103
42.78
63
57
Józef Turecki
Jerzy Matelowski
3.0
3.0
PK
PK/51
42.58
64
19
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
40.67
65
40
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MP
MP/103
39.85
66
36
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MP
MP/103
39.73
67
7
Wojciech Szałapak
Marek Filak
4.0
0.0
DS
DS/67
39.67
68
6
Tomasz Koźlecki
Krzysztof Obłój
4.0
4.0
DS
DS/67
37.24
69
12
Marek Bałdysz
Waldemar Majewski
13.0
3.0
DS
DS/67
37.05
70
43
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/103
22.84
Statystyka ośrodków...