Turniej na maksy

Czwartek, 7 grudnia 2017

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5864.4612
245Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10361.5512
351Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
2.5
MPMP/10361.3811
48Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6760.0610
516Krzysztof Tokar
Artur Janoś
3.0
3.0
DSDS/9459.8510
662Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
2.0
PKPK/5159.649
768Romuald Bartoszko
Adam Piszczek
5.0
1.5
WPWP/25259.348
86Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6759.328
913Janusz Drozdowski
Krzysztof Ćwik
12.0
5.0
DSDS/6758.987
1025Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12757.236
1135Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/5856.426
1254Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10356.375
1321Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9455.785
1423Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LBLB/12755.314
1517Mirosław Powązka
Józef Sławenta
3.0
5.0
DSDS/9455.183
1648Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10354.613
1724Grzegorz Hajkowicz
Hubert Nehring
1.5
1.5
LBLB/12754.543
1828Czesław Rekret
Marek Marciniak
4.0
3.0
LBLB/12754.413
1911Aleksander Czajka
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DSDS/6754.383
2060Damian Smulski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5154.212
2174Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/25253.962
2265Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5153.402
2363Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PKPK/5153.012
2437Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5852.792
2541Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/10352.782
2630Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0
LBLB/12752.632
271Bogdan Sokół
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6752.522
2850Zbigniew Sagan
Hanna Leskiewicz-Łazarska
9.0
3.0
MPMP/10352.522
2946Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/10352.511
3052Stanisław Urbanowski
Halina Święch
7.0
7.0
MPMP/10352.401
314Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6752.291
3271Stefan Samól
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25252.071
3353Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/10352.021
3449Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/10351.981
3567Waldemar Kożuchowski
Sławomir Czapliński
4.0
7.0
WPWP/25251.861
3633Waldemar Kostrzewa
Jacek Koter
4.0
4.0
MAMA/5851.491
3769Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25251.271
389Joanna Kokot
Maciej Bielawski
2.0
11.0
DSDS/6750.94
3919Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9450.93
4031Agnieszka Ziomek
Jacek Rybacki
2.0
4.0
LBLB/12750.65
4158Waldemar Rybka
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/10350.48
4234Marek Jefremienko
Daniel Wacławek
0.0
2.0

MA
MA/5850.08
4312Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6749.82
4455Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/10349.71
4539Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/5849.44
462Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6748.68
4710Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DSDS/6748.19
4832Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12748.09
4975Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25247.81
5061Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5147.79
5173Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25247.35
5272Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25247.27
5344Wit Klapper
Maciej Szczerczak
21.0
4.0
SL
MP
MP/1030.4246.64
5429Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.0
2.5
LBLB/12746.26
5547Ewa Kwiecień
Magdalena Lankosz
3.0
9.0
MPMP/10345.56
5615Bartosz Ruciński
Piotr Wybierała
0.5
1.5
DSDS/9445.43
5776Beata Buczkowska-Linke
Andrzej Malenta
3.0
5.0
WPWP/25245.03
5857Bolesław Zysek
Krystian Blaut
1.5
2.5
MPMP/10344.88
5966Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5144.38
6020Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DSDS/9444.27
6170Andrzej Małdziński
Waldemar Gram
4.0
5.0
WPWP/25244.04
6214Sławek Robel
Anna Jankowska
5.0
3.0
KP
DS
DS/6743.12
6326Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12742.91
645Andrzej Suchodolski
Marek Filak
4.0
0.0
DSDS/6742.22
657Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6740.34
663Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
3.0
1.5
DSDS/6739.12
6718Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/9438.56
6836Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/5838.35
6927Roman Zieliński
Wojciech Felsztyński
0.0
1.0

LB
LB/12737.88
7064Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
PK/5137.58
7138Ewa Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA/5836.97
7243Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/10331.18
7342Elzbieta Powązka
Robert Czeryna
0.0
0.0
MPMP/10331.00

Statystyka ośrodków...