Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 74: T. Stodulski - Z. Milewski, 2.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
175: G. Jabłoński - K. Mielczarek, 2.0, LD 19NS 2 NTE H6+3 21017.22
175: G. Jabłoński - K. Mielczarek, 2.0, LD 20NS 1 S xW D3= 16074.83
175: G. Jabłoński - K. Mielczarek, 2.0, LD 21NS 2 NTW H7= 1203.95
276: T. Kołat - K. Cieślak, 2.0, LD 16EW 4 DN SK-2 10090.79
276: T. Kołat - K. Cieślak, 2.0, LD 17EW 4 HW CK= 42093.42
276: T. Kołat - K. Cieślak, 2.0, LD 18EW 2 HW CJ-1 5030.92
373: A. Kaźmierczak - J. Grzelczak, 18.0, LD 10NS 2 SW C8= 11030.59
373: A. Kaźmierczak - J. Grzelczak, 18.0, LD 11NS 3 NTW SQ-1 5078.29
373: A. Kaźmierczak - J. Grzelczak, 18.0, LD 12NS 1 NTE S2= 905.92
465: M. Marszał - A. Gotwald, 7.5, LD 13EW 2 SW D10+1 14044.08
465: M. Marszał - A. Gotwald, 7.5, LD 14EW 4 SW CA-2 10024.34
465: M. Marszał - A. Gotwald, 7.5, LD 15EW 5 HS S7= 65062.91
570: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 22NS 6 NT xE DJ-1 20093.23
570: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 23NS 1 SW H3-1 10051.02
570: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 24NS 2 HE D3-1 5046.92
672: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 1NS 1 NTE H10+3 18040.85
672: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 2NS 2 NTE DQ= 12069.61
672: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 3NS 2 NTS C6-3 1506.91
777: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 25NS 4 HE H2= 62055.40
777: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 26NS 7 SW HQ= 22109.47
777: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 27NS 3 HW C4-1 5047.44
866: J. Dziubałtowski - H. Żywioł, 0.0, LD 7EW 3 NTE HK= 60075.66
866: J. Dziubałtowski - H. Żywioł, 0.0, LD 8EW 3 HS SK-2 10059.21
866: J. Dziubałtowski - H. Żywioł, 0.0, LD 9EW 4 HE SK= 62084.21
968: Z. Kowalczyk - A. Skowroński, 4.5, LD 4EW 2 SE D2+3 20041.72
968: Z. Kowalczyk - A. Skowroński, 4.5, LD 5EW 2 NTN H6+2 18048.34
968: Z. Kowalczyk - A. Skowroński, 4.5, LD 6EW 4 SS SQ-1 5051.97
1078: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 28EW 4 HN C9+1 65045.42
1078: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 29EW 4 HN S3+2 6800.93
1078: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 30EW 3 HS D8-1 5031.13
 +/-
 WYNIK47.22
 MIEJSCE216