Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 168: W. Rybka - M. Wilczyński, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1155: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 5EW 3 NTN H6+1 63013.58
1155: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 6EW 4 SxS S4-3 50095.06
2156: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 9EW 3 HE CT+1 17063.16
2156: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 10EW 2 HE DA+1 14092.10
3157: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 13EW 3 DN SA= 1100.99
3157: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 14EW 4 SW S8-3 1504.61
4158: T. Garbacik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 17EW 3 DE H9+1 13040.79
4158: T. Garbacik - Z. Przeginiak, 16.0, MP 18EW 2 HW DK= 11072.04
5159: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 21EW 2 DN DA+1 11041.45
5159: R. Rostek - P. Stefanów, 5.0, LU/MP 22EW 6 NTxE S2-1 2006.77
6160: S. Jaros - M. Kiepura, 10.0, MP 25EW 5 HE S6= 65086.14
6160: S. Jaros - M. Kiepura, 10.0, MP 26EW 6 SE D2+1 146062.50
7161: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 1EW 1 NTE D2+3 18059.15
7161: J. Szafraniec - C. Myszczyszyn, 5.5, MP 2EW 2 NTE DQ+1 15038.24
8163: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 7EW 2 SxN DQ-1 20051.97
8163: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 8EW 4 DxN SQ-2 30090.13
9164: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 11EW 3 HE D5= 14073.68
9164: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP 12EW 1 NTE S3-3 15040.13
10165: T. Bisping - J. Herman, 16.0, MP 15NS 4 HN CT+2 68070.20
10165: T. Bisping - J. Herman, 16.0, MP 16NS 3 NTN C9+1 43058.88
11166: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 19NS 3 DE S8+1 13076.82
11166: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 20NS 6 CxN SA-2 50041.06
12153: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 23NS 4 HN DA-1 10028.92
12153: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP 24NS 3 NTW S4-3 15088.34
13154: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 27NS 3 CS CQ= 11066.63
13154: J. Wrześniak - D. Motyl, 4.0, MP 28NS 4 HN D6+1 65054.58
 +/-
 WYNIK54.54
 MIEJSCE85