Turniej na maksy

Niedziela, 3 grudnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Zofia Duda
Sebastian Wojtczak
1.5
1.5
LDLD/25367.017
26Małgorzata Bielińska
Kacper Wierzbowski
1.5
1.0
LDLD/25363.917
39Mirosław Syncerek
Mateusz Bartosik
2.0
1.5
LDLD/25363.756
434Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10561.735
538Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
5.0
12.0
WP
SL
OP/10560.355
62Krzysztof Maciak
Jakub Janasiak
2.0
2.0
LDLD/25360.314
78Julia Bojanowska
Łukasz Bartosik
1.0
1.0
LDLD/25358.863
817Piotr Majewicz
Marcin Gruchała
3.0
1.5
LDLD/4856.913
925Agnieszka Bedyk
Jerzy Janio
1.5
3.0
LDLD/4856.182
1024Roman Jagielski
Sylwester Sokół
3.0
3.0
LDLD/4855.602
1123Janusz Tańcula
Szymon Rogut
1.5
1.0
LDLD/4854.622
1215Bohdan Przyjemski
Edmund Kociński
1.0
0.5
LDLD/4853.722
1332Magda Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
OP/10553.271
1427Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LDLD/4852.381
1513Grzegorz Jabłoński
Krzysztof Mielczarek
1.0
1.0
LDLD/4852.021
1612Władysław Walicki
Piotr Kurpiński
1.0
0.0
LDLD/25351.711
1741Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OPOP/10551.511
1840Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/10551.371
1935Tadeusz Kois
Kazimierz Donder
2.0
0.5
SLOP/10550.951
2036Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OPOP/10550.801
2114Jan Ruszkiewicz
Jan Samiec
0.0
0.0
LDLD/4850.49
2220Jerzy Gaworczyk
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LDLD/4850.20
2318Zbigniew Milewski
Wojciech Składowski
1.0
0.0
LDLD/4849.84
2430Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10546.96
2510Mikołaj Jakubowski
Wiktor Kopczyński
0.5
0.0
LDLD/25346.67
2622Wojciech Sońta
Grzegorz Kłach
0.0
0.0
LDLD/4846.47
2731Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
4.0
7.0
SLOP/10546.00
2837Aleksander Drabczyk
Leszek Suder
3.0
0.0
SL
OP/10545.97
2929Anna Stelmach
Jan Styczyński
0.0
5.0
SLOP/10545.63
3026Maciej Maciołek
Michał Maciołek
0.5
1.0
LDLD/4843.20
3139Michał Witkowski
Jacek Radomski
4.0
9.0
OPOP/10543.08
3216Waldemar Gałek
Tomasz Sobczak
4.0
2.0
LDLD/4843.01
3311Nina Gieraga
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
LDLD/25342.86
3421Jerzy Znajdek
Dariusz Kosiorek
2.0
1.5
LDLD/4842.66
3533Tadeusz Kuc
Jerzy Paszylk
0.5
1.0
SLOP/10542.38
3619Krzysztof Strefnel
Cezary Skorupski
0.0
0.0
LDLD/4841.99
374Martyna Śnieg
Wioletta Kaźmierczak
0.0
0.0
LDLD/25341.40
387Natalia Korytek
Maja Kulesza
0.0
0.0
LDLD/25337.22
391Oliwia Wojtczak
Julia Wierzbowska
0.0
0.0
LDLD/25335.59
405Julia Grochowina
Michalina Jagodzińska
0.0
0.0
LDLD/25332.93

Statystyka ośrodków...