Turniej na maksy

Sobota, 2 grudnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16Małgorzata Bielińska
Kacper Wierzbowski
1.5
1.0
LDLD/25361.736
21Nina Gieraga
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
LDLD/25361.346
313Mirosław Syncerek
Mateusz Bartosik
2.0
1.5
LDLD/25359.915
435Jacek Radomski
Michał Witkowski
9.0
4.0
OPOP/10559.865
55Łukasz Bartosik
Sebastian Wojtczak
1.0
1.5
LDLD/25359.834
68Jakub Janasiak
Krzysztof Maciak
2.0
2.0
LDLD/25358.623
724Rafał Imiela
Piotr Wnuk
4.0
4.0
LDLD/4857.593
822Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
5.0
5.0
LDLD/4857.482
916Krzysztof Cieślak
Tadeusz Kołat
0.0
2.0
LDLD/4856.732
1018Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LDLD/4855.122
1126Laszczyk Marian
Jacek Zatorski
0.0
0.0
LDLD/4854.771
1219Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
2.0
5.0
LDLD/4854.061
1338Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
OPOP/10553.701
1437Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
4.0
7.0
SLOP/10553.101
1530Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
OPOP/10552.971
167Mikołaj Jakubowski
Wiktor Kopczyński
0.5
0.0
LDLD/25352.911
1712Piotr Wosiek
Jan Zubalewicz
0.0
0.0
LDLD/25352.641
1821Róża Lesińska
Krzysztof Słoczyński
0.0
0.0
LDLD/4852.071
1920Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.0
1.0
LDLD/4850.761
202Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.0
LDLD/25350.411
2132Tadeusz Kuc
Jerzy Paszylk
0.5
1.0
SLOP/10549.59
2231Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/10549.18
2310Władysław Walicki
Piotr Kurpiński
1.0
0.0
LDLD/25349.16
2439Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
5.0
5.0
OPOP/10548.93
2536Aleksander Drabczyk
Leszek Suder
3.0
0.0
SL
OP/10548.82
2640Magda Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
OP/10546.40
2723Wojciech Sońta
Jerzy Rzymski
0.0
0.0
LDLD/4846.26
2829Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OPOP/10545.52
2915Włodzimierz Pomykała
Władysław Kobżyński
0.0
0.0
LDLD/4845.41
3027Jan Samiec
Grzegorz Orczykowski
0.0
0.0
LDLD/4845.36
3133Kazimierz Donder
Tadeusz Kois
0.5
2.0
SLOP/10544.70
3234Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
5.0
12.0
WP
SL
OP/10543.64
3328Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LDLD/4842.63
343Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
0.0
0.0
LDLD/25341.48
3517Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LDLD/4841.17
3625Anna Laris-Horoszko
Stanisław Zbroja
0.0
0.0
LDLD/4840.60
3711Julia Wierzbowska
Oliwia Wojtczak
0.0
0.0
LDLD/25340.19
389Natalia Korytek
Maja Kulesza
0.0
0.0
LDLD/25334.50
394Julia Grochowina
Michalina Jagodzińska
0.0
0.0
LDLD/25327.27

Statystyka ośrodków...