Turniej na maksy

Piątek, 1 grudnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Jarosław Sieczkowski
Sebastian Heller
5.0
3.0
OP
SL
OP/10563.338
234Szymon Dutkiewicz
Szczepan Okonkowski
5.0
0.0
MA
MA/30663.128
38Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6761.947
422Wioletta Parmonik
Barbara Soroko
2.5
2.0
LBLB/12761.046
531Sławomir Malanowski
Dariusz Jagodziński
2.0
2.0
MAMA/30658.545
62Lech Kostecki
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6757.595
71Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6756.204
814Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LBLB/12756.183
945Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
OP
SL
OP/10555.193
1032Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30654.852
1115Krzysztof Krzeszowski
Kacper Tanaś
1.5
1.5
LBLB/12754.282
125Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DSDS/6754.172
1327Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MAMA/30653.962
1426Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12753.322
1521Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LBLB/12753.181
1617Kacper Rymarczyk
Mateusz Rymarczyk
1.5
2.0
LBLB/12752.721
1736Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10552.601
1843Michał Witkowski
Jacek Radomski
4.0
9.0
OPOP/10552.291
1911Ireneusz Pikulski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DSDS/6752.041
2012Zdzisław Kuc
Marian Krzypkowski
1.0
1.5
DSDS/6751.851
2128Marian Kalinowski
Tadeusz Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/30651.721
2219Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LBLB/12751.081
233Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DSDS/67-0.2550.77
2423Edward Śniadecki
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/12750.15
2513Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12748.78
2629Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MAMA/30648.01
2735Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/10547.81
39Monika Gorczyca
Jan Malinka
0.5
0.5
WP
SL
OP/10547.81
297Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6747.78
3038Zbigniew Słaby
Ireneusz Płocha
7.0
4.0
SLOP/10547.19
42Aleksander Drabczyk
Leszek Suder
3.0
0.0
SL
OP/10547.19
3225Tomasz Skibiński
Józef Pajęcki
2.0
2.5
LBLB/12746.52
3344Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
SLOP/10546.11
3440Jerzy Paszylk
Tadeusz Kuc
1.0
0.5
SLOP/10545.94
3537Krzysztof Góra
Artur Głowacki
7.0
2.0
OPOP/10544.38
364Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-0.2544.19
376Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6743.43
16Jerzy Podgruszewski
Jerzy Glezer
1.5
1.0
WP
LB
LB/12743.43
3920Romuald Łukaszewicz
Janusz Śniadecki
1.0
2.5
LBLB/12741.32
409Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DSDS/6740.28
4110Kazimierz Komorowicz
Janisław Fituch
4.0
4.0
DSDS/6739.26
4218Dominika Zajk
Jakub Ocaluk
0.5
0.5
LBLB/12738.02
4330Zdzisław Bejger
Ireneusz Kos
0.0
3.0
MAMA/30637.92
4433Andrzej Rybski
Henryk Izwantowski
0.0
0.0
MA/30631.88

Statystyka ośrodków...