Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 listopada 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
117Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/724.8061.6410
27Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DSDS/673.6052.3510
35Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DSDS/673.6048.909
440Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24735.698
529Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/3173.6033.607
642Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.0
WPWP/24733.497
743Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/24731.656
86Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/673.6027.165
944Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24727.105
1053Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24724.444
1157Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24722.073
1235Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
PKMP/31720.832
1320Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
1.5
2.0
DSDS/724.8016.772
1456Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24716.452
1528Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/3173.6016.082
1621Marek Drecki
Ewa Sokolińska
7.0
1.0
DSDS/724.8015.842
1719Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/724.8014.962
1851Adam Peszke
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24713.762
1931Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3173.6013.112
2058Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24710.812
2125Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.609.911
2234Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/3173.609.721
2338Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/2478.261
2445Barbara Podgórska
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/2477.081
2539Krzysztof Galubiński
John Catlow
1.5
2.0
WPWP/2476.351
264Sławomir Zagórski
Andrzej Sobina
2.5
3.0
DSDS/673.604.931
2714Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/672.741
2830Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3173.602.421
291Waldemar Majewski
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DSDS/673.601.08
3023Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.0
DSDS/724.800.90
3122Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/724.800.73
323Arkadiusz Poziemski
Joanna Kokot
2.5
2.0
DSDS/673.60-2.31
3348Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/247-3.25
349Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-4.54
3512Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
7.0
4.0
DSDS/67-5.32
3655Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/247-5.48
3733Zbigniew Szkołut
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MPMP/3173.60-5.53
388Patrycja Krupnik
Anna Jankowska
1.0
3.0
DSDS/673.60-6.15
3916Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
3.0
DSDS/67-6.44
4037Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/247-6.85
4126Ryszard Skotarski
Wacław Sypień
12.0
5.0
MA
MP
MP/3173.60-8.17
4211Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/67-8.63
4352Małgorzata Węglewska
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/247-12.02
442Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
3.0
2.0
DSDS/673.60-13.43
4554Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
0.0
NZWP/247-13.80
4641Elżbieta Kamińska
Małgorzata Kamińska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-14.03
4727Piotr Markiewicz
Andrzej Hycnar
5.0
13.0
MP
PK
MP/3173.60-15.33
4850Wiesław Rakowski
Andrzej Gruszecki
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247-22.99
4913Marian Szymonowicz
Jerzy Gładysz
11.0
12.0
DSDS/67-27.39
5010Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DS
ZP
DS/673.60-27.54
5146Kajetan Wroński
Patryk Morawski
2.5
2.0
WPWP/247-39.27
5232Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
PK
MP
MP/3173.60-40.65
5347Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-51.54
5449Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/247-53.52
5518Mateusz Maliszkiewicz
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/724.80-77.25

Statystyka ośrodków...