Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
7336Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
5.0
7.0
WPWP/24464.6038
11307Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24463.5736
19313Cezary Serek
Olech Bestrzyński
15.0
13.0
WPWP/24460.8333
20340Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24460.7532
23332Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WPWP/24460.5231
28320Maciej Kokorniak
Piotr Długi
2.5
2.0
WPWP/24459.9329
31337Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24458.9227
35324Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
5.0
WPWP/24458.7226
46309Hieronim Nowacki
Kazimierz Dujs
5.0
4.0
WPWP/24457.4421
58348Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/24456.6115
70326Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24455.9210
73318Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
SL
WP
WP/24455.719
85308Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24454.938
95350Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
3.0
2.5
WPWP/24454.337
96343Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24454.317
106333Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/24453.946
141312Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/24451.934
143311Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24451.823
147345Jan Borychowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/24451.783
154330Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0
WPWP/24451.423
181315Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24450.051
187316Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24449.79
193344Ewa Knapik
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/24449.44
195331Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24449.39
196327Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24449.36
201342John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24449.02
209321Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/24448.52
214329Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24448.20
220322Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24447.97
234310Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24447.23
237335Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
7.0
WPWP/24447.13
241317Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24446.92
243347Małgorzata Węglewska
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/24446.63
248338Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24446.24
260349Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24445.68
267319Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24445.43
301328Aleksander Buchholz
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.0
WPWP/24443.65
306325Sławomir Tomaszewski
Maciej Masłowski
2.0
2.0
WPWP/24443.39
311346Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24442.55
341334Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24439.47
350339Wojciech Przybylski
Eugeniusz Kubiak
0.5
0.5
WPWP/24438.29
352341Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
1.5
WPWP/24437.71
355306Michał Kanikowski
Bogna Latowska
5.0
2.0
WPWP/24436.66
357323Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24435.86
362314Alina Wojcieszyńska
Roman Wojciechowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/24427.19

Statystyka ośrodków...