Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: Z. Diakowska - J. Kulczycki, 4.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS EW 3 SW H5-1 10058.77
135: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS EW 4 DW D6-1 5022.52
135: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS EW 3 NTW D7-2 10014.04
237: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS EW 4 SW C8+3 71028.11
237: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS EW 3 SS H7+1 17074.70
237: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS EW 4 SW C8= 42083.62
441: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS NS 2 DE HA= 9073.13
441: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS NS 3 HS DA= 1409.90
441: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS NS 6 SW H7= 98033.69
542: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.0, DS EW 3 NTW H7+2 66097.98
542: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.0, DS EW 3 NTE D2+1 63098.84
542: E. Sokolińska - J. Kozioł, 3.0, DS EW 2 SE DA+1 14044.69
632: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS NS 5 SE HA= 65042.11
632: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS NS 4 SN H8-2 2001.47
632: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS NS 3 SW HJ-2 10079.82
734: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 6 NTN S7-2 10091.28
734: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 3 NTE H3= 60052.33
734: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS EW 2 SE HQ+1 14073.26
839: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 1 NTW H2+2 15023.10
839: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 6 SS C2-1 1006.14
839: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS NS 3 SE C10+2 20014.04
931: R. Lippik - J. Rutowicz, 9.0, DS NS 4 S xE H2+1 9902.95
931: R. Lippik - J. Rutowicz, 9.0, DS NS 3 NTN H5-1 5026.61
931: R. Lippik - J. Rutowicz, 9.0, DS NS 4 SE CA= 42015.89
1043: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- NS 6 HW CK+1 146033.63
1043: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- NS 4 SW H4= 42028.95
1043: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- NS 4 H xS DA-2 3006.73
 +/-
 WYNIK42.16
 MIEJSCE320