Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 320: M. Kokorniak - P. Długi, 4.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1323: H. Duszyński - J. Wilczek, 7.0, WP 17NS 4 CS DK-2 10050.29
1323: H. Duszyński - J. Wilczek, 7.0, WP 18NS 4 HW D7-2 10085.96
2321: A. Meller - J. Kopras, 8.0, WP 21NS 3 HS SQ-1 10039.77
2321: A. Meller - J. Kopras, 8.0, WP 22NS 2 S xE HA-2 50097.09
3310: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 9NS 3 NTE S10-2 20094.44
3310: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 10NS 3 SW DK= 14052.94
4307: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 15NS 2 SW C8+2 17058.19
4307: S. Piechocki - E. Rodziewicz-Bielewicz, 16.0, LB/WP 16NS 3 S xW H8-1 20070.47
5308: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 11NS 3 NTN C9+1 43085.67
5308: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 12NS 3 SE HQ+1 17042.35
6314: A. Wojcieszyńska - R. Wojciechowski, 0.5, NZ/WP 25EW 3 NTW H7= 60064.16
6314: A. Wojcieszyńska - R. Wojciechowski, 0.5, NZ/WP 26EW 2 CW D5+3 15070.52
7318: P. Busse - G. Busse, 34.0, SL/WP 5EW 4 SW H4= 42071.05
7318: P. Busse - G. Busse, 34.0, SL/WP 6EW 3 HS DA= 14012.58
8306: M. Kanikowski - B. Latowska, 7.0, WP 23EW 3 NTE D10+1 63074.42
8306: M. Kanikowski - B. Latowska, 7.0, WP 24EW 5 CN SK-1 5044.48
9317: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 3EW 3 SE D3+1 17080.70
9317: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP 4EW 6 S xS CA-2 50014.91
11312: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP 1NS 2 NTW H2= 12037.72
11312: T. Lipiński - Z. Paluczek, 8.0, WP 2NS 5 SS D9= 65032.16
12315: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP 7EW 3 NTN CK= 60049.42
12315: W. Bąk - Z. Wawrzyniak, 8.0, WP 8EW 4 SE S2= 42093.82
13324: Z. Przybylczak - A. Peszke, 9.0, WP 13NS 6 SW DA= 143046.45
13324: Z. Przybylczak - A. Peszke, 9.0, WP 14NS 4 SS H7= 42068.82
 +/-
 WYNIK59.93
 MIEJSCE28