Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 285: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1282: R. Cimr - S. Adamczyk, 14.0, SL 1EW 1 NTW H2= 9040.35
1282: R. Cimr - S. Adamczyk, 14.0, SL 2EW 4 NTN H5+2 69022.81
1282: R. Cimr - S. Adamczyk, 14.0, SL 3EW 4 SE C10-3 3002.05
2284: J. Szwachuła - A. Ziętek, 9.0, SL 4EW 6 HW CK+1 146066.37
2284: J. Szwachuła - A. Ziętek, 9.0, SL 5EW 4 SW H4= 42071.05
2284: J. Szwachuła - A. Ziętek, 9.0, SL 6EW 4 H xS DA-1 10065.79
3261: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 7EW 3 NTN CQ+1 63011.11
3261: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 8EW 4 SE D2-1 5022.94
3261: H. Kopernok - A. Drabczyk, 8.0, SL 9EW 2 HW CJ+1 14069.30
4273: K. Łazikiewicz - A. Geisler, 6.0, SL 10NS 4 DS HA-1 10058.53
4273: K. Łazikiewicz - A. Geisler, 6.0, SL 11NS 3 NTS H2-3 1501.76
4273: K. Łazikiewicz - A. Geisler, 6.0, SL 12NS 1 SW C10+2 14069.70
5277: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 13NS 5 SE D9+1 68087.86
5277: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 14NS 4 SN H6= 42068.82
5277: P. Matkowski - K. Śliwoń, 26.0, SL 15NS 3 SW D5+1 17058.19
6279: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 16EW 4 S xE S3-1 20029.53
6279: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 17EW 4 CN DA-2 10049.71
6279: E. Gabryś - T. Gąsior, 5.5, SL 18EW 2 SE DK+2 17088.01
7265: A. Bartkowiak - M. Antosz, 7.5, SL 19EW 5 SW HA= 65057.89
7265: A. Bartkowiak - M. Antosz, 7.5, SL 20EW 1 NTW S6-2 20015.79
7265: A. Bartkowiak - M. Antosz, 7.5, SL 21EW 2 SW HJ= 11082.16
8272: T. Bednarek - M. Skulimowski, 12.0, SL 22EW 3 NTS D9= 40072.09
8272: T. Bednarek - M. Skulimowski, 12.0, SL 23EW 4 HE D10+1 65089.82
8272: T. Bednarek - M. Skulimowski, 12.0, SL 24EW 4 SE CK-1 5031.98
9278: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 25NS 3 NTW HJ= 60035.84
9278: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 26NS 2 CW C10+2 13042.49
9278: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 27NS 3 NTN SQ-4 20020.25
 +/-
 WYNIK49.34
 MIEJSCE198