Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 27: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: J. Więcławski - I. Pikulski, 8.0, DS 13NS 6 SE H7+1 146012.43
118: J. Więcławski - I. Pikulski, 8.0, DS 14NS 4 SS H8= 42068.82
219: M. Motykiewicz - W. Majewski, 7.0, DS 15NS 2 SW HK+1 14082.45
219: M. Motykiewicz - W. Majewski, 7.0, DS 16NS 4 SxW H8-2 50088.30
320: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 17NS 3 DW SA= 11030.41
320: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS 18NS 3 SE HK+1 17011.99
421: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 19NS 4 SW HA+1 65042.11
421: A. Czajka - W. Kubiński, 11.0, DS 20NS 2 CS SJ-2 2001.47
522: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 21NS 2 SW HJ-1 5061.99
522: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 1.5, DS 22NS 6 NTN S7-1 5019.48
623: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 23NS 1 DN S5+1 9094.77
623: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS 24NS 5 CxN SA-1 10044.19
724: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 25NS 3 NTW HJ= 60035.84
724: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 26NS 5 CW C3-2 20098.55
825: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 1NS 1 NTE S7+3 18011.41
825: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 2NS 4 SS DT+1 65032.16
913: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 3NS 1 NTE H2= 9055.26
913: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 4NS 6 HW CK+1 146033.63
1014: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 5NS 3 NTW S4-2 10092.69
1014: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 6NS 4 HS DA-2 10034.21
1115: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 7NS 3 NTN CK= 60050.58
1115: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 8NS 3 SW D5= 14037.94
1216: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 9NS 3 NTW SJ-2 20094.44
1216: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 10NS 4 SxE DA-1 20091.17
1317: M. Stadnik - R. Krużewski, 4.0, DS 11NS 3 NTN H5-2 1007.31
1317: M. Stadnik - R. Krużewski, 4.0, DS 12NS 2 SW D4+1 14069.70
 +/-
 WYNIK50.13
 MIEJSCE179