Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP EW 6 NTW H8-1 10037.43
1240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP EW 2 HN C8+2 17043.71
2223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM EW 2 SE CT+1 14067.84
2223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM EW 6 HW SA+1 146066.37
3224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM EW 3 NTN CK= 60049.42
3224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM EW 1 SW S2+2 14062.06
4225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM EW 3 NTN C2-1 5073.39
4225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM EW 2 SW C2+2 17057.65
5226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP EW 4 SW C8= 42083.62
5226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP EW 3 SW C4= 14086.55
6227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM EW 4 SW HA+1 65057.89
6227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM EW 2 SN D4= 11067.54
7228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM EW 3 NTE DT+1 63074.42
7228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM EW 3 SxE CK= 53097.96
8229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM EW 2 NTN S5-2 10014.94
8229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM EW 1 HS D9-2 20076.65
9230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP EW 5 SS DK= 65021.71
9230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP EW 4 HS H7-3 15097.15
10232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM EW 1 NTE S3= 9040.35
10232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM EW 4 SS DT+1 65067.84
11233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM NS 4 SW DQ= 42028.95
11233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM NS 4 HS DA-2 10034.21
12234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM NS 3 NTE ST-2 20094.44
12234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM NS 6 CxS HK-3 8006.18
13235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM NS 6 SE H7+1 146012.43
13235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM NS 2 SS H7+2 17025.30
14236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM NS 2 DW HT+1 11030.41
14236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM NS 4 SE DK-1 5068.71
15237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM NS 3 HN S8-1 10039.77
15237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM NS 6 NTN H5-3 1501.46
16239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM NS 3 NTW HT= 60035.84
16239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM NS 1 NTE DQ+1 12054.62
 +/-
 WYNIK52.40
 MIEJSCE133