Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 15EW 4 SW D5= 42083.62
1230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 16EW 3 HN SK= 14050.00
2231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 19EW 4 SW HK+1 65057.89
2231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 20EW 2 SN D4= 11067.54
3232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 23EW 3 CE DT+2 15018.61
3232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 24EW 4 SxE CK-1 10020.64
4233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 27EW 3 SE DA= 14044.69
4233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 28EW 2 SE HK= 11053.52
5234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 31EW 5 SS CA= 65021.71
5234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 32EW 4 SS D5= 42024.86
6235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 35EW 3 NTE DJ+2 66081.43
6235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 36EW 2 HS D6+2 17043.71
7236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 3EW 4 SE H2-1 10029.24
7236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 4EW 6 SxS HA-2 50014.91
8237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 7EW 3 NTN CK= 60049.42
8237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 8EW 2 SW S2+1 14062.06
9239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 11EW 3 NTN C5+2 4606.44
9239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 12EW 3 SE HQ-1 507.95
10240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 17EW 3 DxW D5= 47095.32
10240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 18EW 3 DxS SJ= 6701.17
11223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 21NS 2 SW HJ= 11017.84
11223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 22NS 6 NTS H5-2 1008.72
12224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 25NS 3 NTW HJ= 60035.84
12224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 26NS 2 NTE DQ+1 15029.48
13225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 29NS 4 HN C2+1 65076.50
13225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 30NS 5 SE C2+2 51064.27
14226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 33NS 3 NTN D2+1 43065.72
14226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 34NS 3 NTE CQ+1 43028.00
15227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 1NS 2 CW S4= 9059.65
15227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 2NS 3 NTN S2+3 69077.19
16228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 5NS 4 SW H4= 42028.95
16228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 6NS 4 NTxE CK-3 80099.41
 +/-
 WYNIK44.57
 MIEJSCE283