Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 13EW 6 NTW DA= 144073.37
1229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 14EW 3 SN HK+1 17074.70
2230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 17EW 4 CN D3-2 10049.71
2230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 18EW 3 DxS SJ= 6701.17
3231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 21EW 2 SW HJ= 11082.16
3231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 22EW 3 NTN S7+2 46021.22
4232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 25EW 3 NTW HJ= 60064.16
4232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 26EW 3 CW D5+1 13057.51
5233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 29EW 3 HN C3+2 20066.31
5233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 30EW 5 SW HQ+1 48017.38
6234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 33EW 3 NTS H7+1 43034.28
6234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 34EW 3 NTW SQ= 40043.71
7235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 1EW 1 NTE S7= 9040.35
7235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 2EW 6 NTN SK= 14402.93
8236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 5EW 4 SW H4= 42071.05
8236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 6EW 4 HS DA-2 10065.79
9237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 9EW 2 NTW CJ+1 15078.07
9237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 10EW TD 60.00
10238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 15EW 4 DN S2-2 20067.25
10238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 16EW 3 SxW H2-1 20029.53
11240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 19NS 5 HxN CA-3 50084.50
11240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 20NS 1 DE H6-1 10017.25
12223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 23NS 3 NTE DT+1 63025.58
12223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 24NS 4 SxE DT-1 10079.36
13224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 27NS 3 DS S8-2 10085.06
13224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 28NS 1 NTW S5+1 12038.94
14225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 31NS 5 CxW C2-2 30037.43
14225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 32NS 4 SS C5-1 5024.86
15226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 35NS 6 NTE CJ-1 10062.57
15226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 36NS 2 HN C3+2 17056.29
16227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 3NS 4 SE CT-1 10070.76
16227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 4NS 6 HxW CQ+1 18609.94
 +/-
 WYNIK49.79
 MIEJSCE188