Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 7EW 3 NTN CK= 60049.42
1226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 8EW 4 SW S3-2 1004.42
2227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 11EW 3 CxE S4-1 10057.31
2227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 12EW 3 NTE D6+2 46097.64
3228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 15EW 3 SW D6+1 17041.81
3228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 16EW 3 SW D9-1 10058.77
4229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 19EW 4 SW HA+1 65057.89
4229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 20EW 2 SN C7= 11067.54
5230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 23EW 1 NTE DT+3 18032.27
5230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 24EW 3 SE CK= 14073.26
6231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 27EW 3 SE DK= 14044.69
6231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 28EW 2 HN S9-1 10038.94
7232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 31EW 5 SS H3-1 10090.86
7232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 32EW 4 SS HK-1 5075.14
8233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 35EW 6 NTE CJ-1 10037.43
8233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 36EW 3 NTS S6+1 6302.85
9234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 3EW 4 SE CT-2 2009.36
9234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 4EW 5 HW SA+2 71030.41
10236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 9EW 3 NTE S9-1 10022.81
10236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM 10EW 4 SE CJ-1 10026.47
11237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 13NS 6 SW DA= 143046.45
11237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 14NS 4 SS H7= 42068.82
12239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 17NS 3 CS DA-1 5065.79
12239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 18NS 4 SE DK-2 10085.96
13238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 21NS 3 SxW CQ-1 10079.82
13238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 22NS 3 NTN S7+2 46078.78
14240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 25NS 3 NTW HJ= 60035.84
14240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 26NS 2 NTE D6= 12054.62
15223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 29NS 3 HN SA+2 20033.69
15223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 30NS 7 SW H7-1 5098.25
16224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 33NS 3 NTN D3+1 43065.72
16224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 34NS 3 NTW SQ-1 5084.57
 +/-
 WYNIK53.68
 MIEJSCE112