Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 9EW 3 NTE ST-2 2005.56
1227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 10EW 4 SE DA-1 10026.47
2228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 13EW 6 SW DA= 143053.55
2228: R. Krawczyk - P. Suchodolski, 10.0, PM 14EW 4 SS H7= 42031.18
3229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 17EW 4 CxS DJ-2 30091.52
3229: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 18EW 4 SW DK-1 5031.29
4230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 21EW 3 SW HJ-2 10020.18
4230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 22EW 2 HxW S2-3 8001.16
5231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 25EW 4 NTW H6-1 10018.21
5231: M. Giełczyński - A. Osiński, 3.0, PM 26EW 2 NTE H2= 12045.38
6232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 29EW 3 HN SA+2 20066.31
6232: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 30EW 5 HxS ST-3 50031.65
7233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 33EW 3 NTS S4+1 43034.28
7233: A. Chrenowski - E. Pinkiewicz, 25.0, PM 34EW 3 NTW SQ= 40043.71
8234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 1EW 1 NTE S7+2 15076.90
8234: G. Kujawiński - J. Lech, 5.0, PM 2EW 6 NTN C8= 14402.93
9235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 5EW 3 NTW H5= 40048.54
9235: R. Czarnecki - K. Dominiak, 14.0, PM 6EW 3 NTxE SK-3 8000.59
10237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 11EW 3 NTN CT+2 4606.44
10237: A. Chojnicka - M. Okoński, 4.5, PM 12EW 3 NTE D5+2 46097.64
11239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 15NS 1 SxxW HK+3 11200.00
11239: J. Gnaciński - J. Buszman, 5.5, PM 16NS 4 SxW H8-2 50088.30
12238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 19NS 3 DxS HT-2 30089.76
12238: L. Szkudlarek - R. Kmieciak, 14.0, PM 20NS 1 NTxW S6-3 80099.70
13240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 23NS 3 NTE DT= 60047.67
13240: K. Klimkiewicz - T. Klimkiewicz, 6.0, KP 24NS 5 SxE HQ-1 10079.36
14223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 27NS 3 NTN SQ-4 20020.25
14223: O. Zieliński - D. Parzych, 1.0, PM 28NS 2 HN CQ-1 10061.06
15224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 31NS 4 SS CA= 62053.14
15224: K. Czapczyk - J. Przybyszewski, 14.0, PM 32NS 3 SS HK= 14046.86
16225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 35NS 6 NTE C2-1 10062.57
16225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 36NS 3 HS C2+1 17056.29
 +/-
 WYNIK44.95
 MIEJSCE273