Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 236: E. Czekaj - J. Kobylarski, 17.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM 27NS 3 NTN S7-3 15028.40
1252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM 28NS 2 CxN CQ-1 20023.35
2255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 29NS 4 HN SA+1 65076.50
2255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 30NS 5 SW H9+1 48082.62
3254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 31NS 4 SS H2+1 65078.29
3254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 32NS 4 SS HK-1 5024.86
4250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 33NS 3 NTN D3+1 43065.72
4250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 34NS 3 NTW SQ= 40056.29
5251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM 35NS 6 NTE CJ-1 10062.57
5251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM 36NS 3 NTS C6-2 2009.14
6248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 1NS 1 NTE S7+1 12037.72
6248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM 2NS 3 NTN SQ+3 69077.19
7249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM 3NS 4 SE H2-1 10070.76
7249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM 4NS 6 SxS HA-2 50085.09
8246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 5NS 4 SW H4= 42028.95
8246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 6NS 4 HS DA-2 10034.21
9247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 7NS 3 NTS CK= 60050.58
9247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 8NS 3 SxW C9= 5300.89
10245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM 9NS 3 NTE S9-1 10077.19
10245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM 10NS 4 SE CJ-1 10073.82
11242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 11EW 3 NTN H5-1 5073.39
11242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 12EW 3 SW D9= 14030.30
12243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM 13EW 6 SW C8+1 146087.57
12243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM 14EW 3 SS H7+1 17074.70
13241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM 15EW 3 SW C8+1 17041.81
13241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM 16EW 3 SxW C8-1 20029.53
14256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM 17EW 2 DW HT+1 11069.59
14256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM 18EW 4 SE DK-1 5031.29
15258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM 19EW 4 SW HA+1 65057.89
15258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM 20EW 2 SN H2+1 14039.77
16257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM 21EW 1 NTS S7-2 20097.37
16257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM 22EW 3 NTN S7+1 43053.20
 +/-
 WYNIK54.08
 MIEJSCE103