Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 230: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM 15NS 4 SW D5= 42016.38
1249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM 16NS 3 HN SK= 14050.00
2246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 17NS 4 CN D3-2 10050.29
2246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 18NS 3 DxS SJ= 67098.83
3247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 19NS 4 SxE HJ+1 9901.76
3247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 20NS 2 SN H4+1 14060.23
4244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM 21NS 3 SW HJ-2 10079.82
4244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM 22NS 2 HxW S2-3 80098.84
5245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM 23NS 1 NTE DT+3 18067.73
5245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM 24NS 3 SE CK= 14026.74
6242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 25NS 5 CW HJ-1 10081.79
6242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM 26NS 2 NTE D2+1 15029.48
7243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM 27NS 3 SxE DK= 5307.15
7243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM 28NS 3 CN ST-3 30011.28
8241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM 29NS 5 DxE CA-2 50052.04
8241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM 30NS 5 SW HQ+1 48082.62
9256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM 31NS 5 SS DK= 65078.29
9256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM 32NS 4 HS H7-3 1502.85
10257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM 33NS 3 NTN D3= 40015.43
10257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM 34NS 3 NTW SQ+1 43028.00
11253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM 35EW 6 NTW DK-1 10037.43
11253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM 36EW 2 CE C2-2 20021.71
12252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM 1EW 1 NTE S5= 9040.35
12252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM 2EW 5 NTN H6+1 69022.81
13255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 3EW 4 SE CT-2 2009.36
13255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 4EW 6 HE CK+1 146066.37
14254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 5EW 1 NTW S5+4 21045.32
14254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM 6EW 4 HS DA-1 5033.04
15250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 7EW 3 NTN CK= 60049.42
15250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM 8EW 4 SW C9-1 5022.94
16251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM 9EW 2 CxN C2-4 800100.00
16251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM 10EW 4 CS HK-1 10041.77
 +/-
 WYNIK44.69
 MIEJSCE281