Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 227: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM NS 3 NTE ST-2 20094.44
1244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM NS 4 SE DA-1 10073.82
2245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM NS 3 CxE S4-1 10042.69
2245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM NS 3 NTE D6+2 4602.36
3242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 5 SW DA+1 68087.86
3242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 2 SS H7+2 17025.30
4243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 2 SW HK+2 17058.19
4243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 2 SE HA= 11019.89
5241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 3 SW D6-1 5077.48
5241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 2 SE DK+2 17011.99
6256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 4 SW HA+1 65042.11
6256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 2 SN D4= 11032.46
7258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 1 SW HJ+1 11017.84
7258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 3 NTN S6+1 43046.80
8257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 5 HE DT= 65010.18
8257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 4 SE DA-1 5068.02
9253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 3 NTW HJ= 60035.84
9253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 3 NTE D2+1 6301.16
10255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 2 SE DA+1 14055.31
10255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 2 DE HA-1 5080.17
11254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM EW 5 DxE CA-2 50047.96
11254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM EW 5 DE HA-1 501.75
12250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM EW 4 SS DK+1 65021.71
12250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM EW 4 SS HK= 42024.86
13251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 3 NTN D3+1 43034.28
13251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 3 NTE S7-1 5015.43
14248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 6 NTW S2-1 10037.43
14248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 HS C7+1 17043.71
15249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 2 CW S4= 9040.35
15249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 3 NTN S2+3 69022.81
16246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 4 SE CT-1 10029.24
16246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 6 HxW CQ+1 186090.06
 +/-
 WYNIK40.42
 MIEJSCE334