Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 226: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM NS 3 NTN CK= 60050.58
1245: J. Lew - A. Chrenowska, 19.0, PM NS 4 SW S3-2 10095.58
2242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 3 NTW HJ-1 10077.19
2242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 4 DS HA-1 10058.53
3243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 3 NTN H4= 40065.79
3243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 4 SE HQ= 42015.89
4241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 6 NTE D9= 144026.63
4241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 4 SS H7= 42068.82
5256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 4 SW C8= 42016.38
5256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 3 SW C4= 14013.45
6258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 3 DW SA= 11030.41
6258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 3 SE DK= 14034.50
7257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 4 SE HJ+1 65042.11
7257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 1 NTW S4-2 20084.21
8253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 4 SW HJ-3 15097.66
8253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 3 NTN S5+2 46078.78
9252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM NS 2 HE DT+3 20061.92
9252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM NS 5 CN SA-1 5055.52
10254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM NS 4 SE HA-2 20094.22
10254: D. Żabicka - W. Warzała, 19.0, PM NS 5 SS S5-1 10075.72
11250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM EW 3 SE DA= 14044.69
11250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM EW 2 SW C5= 11053.52
12251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 4 HN SA+1 65023.50
12251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 6 SW CJ+1 101092.81
13248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 5 CxW HA-2 30062.57
13248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 4 SS HK-1 5075.14
14249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 3 NTN D2+1 43034.28
14249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 3 NTE CQ+1 43072.00
15246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 6 NTE CJ-1 10037.43
15246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 2 HN C3+2 17043.71
16247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 1 NTE S7+1 12062.28
16247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 3 NTN C8+3 69022.81
 +/-
 WYNIK55.27
 MIEJSCE81