Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 225: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 4 SxW C2-1 10092.69
1242: M. Banach - Z. Czarnecka, 4.0, PM NS 4 HS C2-2 10034.21
2243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 3 NTN C2= 60050.58
2243: B. Macierzyński - M. Małypan, 13.0, PM NS 4 SW C2= 4206.18
3241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 3 HE C2-1 10077.19
3241: M. Kut - K. Antas, 24.0, PM NS 4 SE C3-1 10073.82
4256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 3 NTN C2-1 5026.61
4256: A. Dobkowicz - S. Chruścicki, 7.0, PM NS 2 SW C2+2 17042.35
5258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 4 SW C2+2 68087.86
5258: J. Kajzer - W. Kasperek, 9.0, PM NS 4 SS C2= 42068.82
6257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 5 CS C2-2 20032.75
6257: D. Bogucki - I. Dzikowski, 31.0, PM NS 4 HxN C2= 59095.90
7253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 5 DxW C2-2 30097.66
7253: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM NS 4 SE C2-1 5068.71
8252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM NS 4 SE C2+1 65042.11
8252: A. Sękowski - J. Pochroń, 37.0, PM NS 1 SN C2+2 14060.23
9255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 4 SxW C2-3 50099.70
9255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM NS 3 NTS C2+1 43046.80
10250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM NS 3 DxN C2-2 50055.81
10250: J. Wieczorek - M. Niesłuchowski, 14.0, PM NS 3 SE C2= 14026.74
11251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 3 NTE C2= 60064.16
11251: W. Kaliński - M. Bednarczyk, 14.5, PM EW 3 SW C2-3 3000.00
12248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 3 SE C2= 14044.69
12248: J. Idczak - R. Jarmużewski, 12.0, PM EW 2 DE C2= 9026.87
13249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 4 HN C2+1 65023.50
13249: G. Głowacki - K. Chełstowski, 2.5, PM EW 5 SE C2+2 51035.73
14246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 5 CxW C2-2 30062.57
14246: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM EW 4 SS C5-1 5075.14
15247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 3 NTN C2+1 43034.28
15247: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM EW 3 NTE C2-1 5015.43
16244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM EW 6 NTE C2-1 10037.43
16244: M. Suchodolska - A. Suchodolski, 5.5, PM EW 3 HS C2+1 17043.71
 +/-
 WYNIK51.57
 MIEJSCE151