Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: A. Chodowski - A. Szczotka, 3.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: M. Stadnik - R. Krużewski, 4.0, DS NS 1 SE ST+2 14064.33
117: M. Stadnik - R. Krużewski, 4.0, DS NS 4 HS DK-2 10034.21
229: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS EW 6 SW HQ+1 146087.57
229: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS EW 4 SS H8= 42031.18
327: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS EW 3 DW SA= 11069.59
327: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS EW 3 SE HK+1 17088.01
423: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS EW 3 NTN H5= 40034.21
423: L. Haber - A. Sobina, 8.0, DS EW 4 SE HQ+1 45095.58
514: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS NS 1 NTE S3+3 18067.73
514: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS NS 4 SE DA= 4204.65
626: J. Fituch - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 1 NTW H2+2 15023.10
626: J. Fituch - K. Komorowicz, 8.0, DS NS 4 SS H9+1 65032.16
715: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 5 SW HA-2 200100.00
715: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 NTE H4= 6000.00
830: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 4 SW C9= 42083.62
830: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 4 SW DT-2 20029.53
916: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS EW 3 SE DT-1 10018.21
916: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS EW 3 NTE DQ-1 10010.12
1028: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS NS 2 SW CQ-1 5061.99
1028: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS NS 6 NTN CQ-2 1008.72
1113: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS EW 2 NTE S9-1 10022.81
1113: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS EW 3 HW DK-1 10026.47
1225: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS EW 4 SE CT-2 2009.36
1225: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS EW 6 SxS DA-2 50014.91
1324: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS NS 3 NTN S3+1 63088.89
1324: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS NS 3 SW S2= 14037.94
 +/-
 WYNIK44.03
 MIEJSCE295