Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 173: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS 25NS 3 NTW HJ= 60035.84
1189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS 26NS 2 NTE DQ+1 15029.48
2186: T. Garbacik - P. Skałacki, 19.0, MP 27NS 3 SE DA= 14055.31
2186: T. Garbacik - P. Skałacki, 19.0, MP 28NS 3 CN DT-2 20023.35
3187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 29NS 5 DE CA-2 20033.69
3187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 30NS 6 SW H7= 98033.69
4184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP 1NS 1 NTE S5-1 5079.24
4184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP 2NS 5 SS DT= 65032.16
5185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP 3NS 4 SE C5-1 10070.76
5185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP 4NS 6 SxS DA-3 80057.89
6182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP 5NS 2 NTW S4+3 21054.68
6182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP 6NS 4 HS DA-1 5066.96
7183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 7NS 3 NTN S3+1 63088.89
7183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 8NS 062.06
8180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP 9NS 2 SS CA-1 5063.74
8180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP 10NS 6 CxS HA-3 8006.18
9181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 11NS 3 NTN H5-2 1007.31
9181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 12NS 2 SW D9+1 14069.70
10178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 13NS 6 SW DA= 143046.45
10178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 14NS 2 SS H7+2 17025.30
11179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 15EW 4 DxN S2-3 80099.41
11179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 16EW 4 SxW H8-2 50011.70
12176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 17EW 3 NTN H3= 4001.17
12176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 18EW 4 SE DK-1 5031.29
13177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 19EW 5 SE HJ= 65057.89
13177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 20EW 3 CW DK-1 10082.75
 +/-
 WYNIK47.19
 MIEJSCE236