Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 171: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 21NS 3 SW HJ-1 5061.99
1187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP 22NS 6 NTS H3-3 1501.46
2184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP 23NS 2 CW H2+3 15081.39
2184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP 24NS 4 DS C5= 13088.95
3185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP 25NS 4 SE C8-2 20094.22
3185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP 26NS 2 NTE DQ= 12054.62
4182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP 27NS 4 SE DA-1 5097.81
4182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP 28NS 2 HN CQ-1 10061.06
5183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 29NS 2 DE CA= 905.83
5183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 30NS 6 SW CJ= 98033.69
6180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP 1NS 1 NTE S7+2 15023.10
6180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP 2NS 4 SS S5+2 68057.02
7181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 3NS 4 SE CT-1 10070.76
7181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 4NS 6 HW CK+1 146033.63
8178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 5NS 2 SE H5+2 17059.06
8178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 6NS 4 HxS DK-2 3006.73
9179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 7NS 3 NTxN CK= 75097.07
9179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP 8NS 4 SW S2-2 10095.58
10176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 9NS 3 HE S9= 14030.70
10176: P. Stefanów - R. Rostek, 5.0, MP/LU 10NS 5 CxS HK-2 50034.41
11177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 11EW 2 SN H5-1 5073.39
11177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP 12EW 4 SE HQ= 42084.11
13188: S. Mierzwa - Z. Pierzynka, 8.0, MP 15EW 3 SW C8+1 17041.81
13188: S. Mierzwa - Z. Pierzynka, 8.0, MP 16EW 3 SW H2= 14086.55
14189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS 17EW 3 SxW SA-1 10011.70
14189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS 18EW 4 SE DK-1 5031.29
 +/-
 WYNIK54.54
 MIEJSCE91