Turniej na maksy

Poniedziałek, 27 listopada 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 161: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 3 NTE HA+1 4301.17
1177: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP NS 4 SS H6+1 65032.16
3188: S. Mierzwa - Z. Pierzynka, 8.0, MP NS 4 SW D3= 42028.95
3188: S. Mierzwa - Z. Pierzynka, 8.0, MP NS 4 HS DK-2 10034.21
4189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS NS 3 NTS CK= 60050.58
4189: G. Superson - M. Sobczak, 18.0, MP/DS NS 3 SW S3+1 17017.36
5186: T. Garbacik - P. Skałacki, 19.0, MP NS 3 NTW CJ= 6004.39
5186: T. Garbacik - P. Skałacki, 19.0, MP NS 5 CxS HA-2 50034.41
6187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP NS 2 SN H5-1 5026.61
6187: W. Klapper - J. Herman, 32.0, SL/MP NS 4 SE HQ= 42015.89
7184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP NS 6 NTE C5-1 10098.81
7184: L. Ochał - A. Owoc, 5.0, MP NS 4 SS H8= 42068.82
8185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP NS 2 SW C8+3 20032.75
8185: W. Wala - M. Jaworski, 31.0, MP NS 4 SW D9= 6204.68
9182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP NS 3 DW SA= 11030.41
9182: K. Chłobowski - P. Stopa, 24.0, MP NS 4 SE DK-1 5068.71
10183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 5 HxN SA-5 11000.30
10183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 1 SN S4+2 14060.23
11180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP EW 2 SW HJ= 11082.16
11180: D. Rajtar - R. Skalny, 2.0, MP EW 3 NTS H8+1 43053.20
12181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 2 HE DT+2 17027.91
12181: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP EW 4 SE CK-1 5031.98
13178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 5 HxN D6-3 50033.24
13178: S. Urbanowski - K. Dziadkowiec, 12.0, MP EW 5 CW C3-1 10010.12
14179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP EW 3 DS S8= 1100.07
14179: W. Gąssowski - Z. Przeginiak, 16.0, MP EW 2 NTE HA+2 18067.10
 +/-
 WYNIK35.24
 MIEJSCE359