Turniej na maksy

Czwartek, 16 listopada 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
151Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PKPK/5166.8710
240Tadeusz Biernat
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/10366.679
339Jerzy Michałek
Wit Klapper
21.0
21.0
SLMP/10365.259
419Janusz Tomaszczuk
Janusz Pietrzak
2.0
5.0
MAMA/5863.828
523Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/10361.037
66Marek Marciniak
Czesław Rekret
3.0
4.0
LBLB/12760.506
725Robert Podsiadły
Marek Heichel
4.0
3.0
MPMP/10360.406
817Tadeusz Pawlak
Tomasz Mikołajczyk
3.0
3.0
MAMA/5859.815
950Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
2.0
4.0
PKPK/5159.344
102Zbigniew Halat
Krzysztof Hajkowski
12.0
9.0
LBLB/12759.183
1114Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5859.072
1235Waldemar Rybka
Janusz Natorski
4.0
5.0
MPMP/10358.692
1313Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/5858.652
143Czesław Plachimowicz
Marian Nieznański
5.0
7.0
LBLB/12757.272
1520Krzysztof Kwiatkowski
Michał Kilanowski
3.0
4.0
MAMA/5856.512
1630Marcin Wilczyński
Tytus Bisping
5.0
5.0
MPMP/10356.072
1741Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
SL
MP
MP/10355.482
1833Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10353.782
199Ryszard Boberski
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LBLB/12753.301
2048Bogdan Rojkowicz
Robert Piechota
5.0
5.0
PKPK/5151.761
2152Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5150.341
2234Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10350.041
237Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12750.021
2445Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.0
0.5
PKPK/5149.721
2538Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10349.161
2618Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5849.13
275Hubert Nehring
Grzegorz Hajkowicz
1.5
1.5
LBLB/12748.61
2844Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5147.75
294Jacek Rybacki
Sławomir Drewalski
4.0
4.0
LBLB/12746.67
3042Jerzy Bałon
Dorota Gadaś
2.0
2.5
MPMP/10346.47
3132Halina Święch
Marian Nanke
7.0
5.0
MPMP/10345.98
3249Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5145.33
3337Jerzy Piekarski
Andrzej Kuciński
0.0
0.0
MPMP/10345.25
3428Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/10344.91
3510Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12744.58
3629Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10343.72
3716Daniel Wacławek
Włodzimierz Rutkowski
2.0
4.0
MAMA/5842.75
3824Andrzej Kopański
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MPMP/10342.74
3926Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
1.5
MPMP/10341.85
4036Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/10341.46
4112Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
0.0
0.0
MAMA/5840.78
4246Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.0
0.0
PK
PK/5140.77
431Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12740.45
4411Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.5
0.0
MAMA/5840.38
4515Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
1.5
4.0
MAMA/5838.74
4622Marek Jefremienko
Maciej Ostrowski
0.0
0.0
MA/5838.72
478Marek Stolarczyk
Marian Dąbrowski
2.0
2.0
LBLB/12738.68
4843Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5138.12
4931Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/10337.04
5027Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/10334.39

Statystyka ośrodków...