Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
40726Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WPWP/24460.22221334
74708Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
5.0
5.0
WPWP/24458.661221
90700Olech Bestrzyński
Paweł Fiebig
13.0
2.5
WPWP/244-0.3357.931173
116710Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WPWP/24456.951095
131699Andrzej Mazurek
Janusz Zwierzyński
11.0
11.0
WPWP/24456.351050
147729Piotr Busse
Krzysztof Brudka
19.0
13.0
SL
WP
WP/24455.791002
181728Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/24454.85900
195716Leszek Zembrowski
Ewa Knapik
4.0
5.0
WPWP/24454.52858
222717Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24453.75777
267704Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WPWP/24452.61642
269731Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24452.58636
281702Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPWP/24452.31608
290734Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.5
WPWP/24452.15590
297727Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24452.04576
303725Piotr Długi
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/24451.85564
308696Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24451.71554
318711Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
5.0
WPWP/24451.51534
320712Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
5.0
4.0
WPWP/24451.50530
327707Jarosław Nowak
Witold Szczepaniak
2.0
5.0
WPWP/24451.36516
358735Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24450.71454
364695Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24450.61442
390730Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
3.0
4.0
WP
MP
WP/24450.12390
395719Marek Sosiński
Bartosz Stępień
7.0
5.0
WPWP/24450.07385
432698Janusz Kopras
Marian Kanikowski
3.0
3.0
WPWP/24449.38348
433733Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24449.37347
458732Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.0
1.5
WPWP/24448.96322
465715Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
4.0
WPWP/24448.83315
502705Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24447.90278
508703Jerzy Wilczek
Janusz Suszczyński
3.0
4.0
WPWP/24447.69272
534697Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24447.17246
586723Maciej Wybranowski
Jerzy Kamiński
4.0
2.5
WPWP/24445.69194
591722Stefan Żuberek
Karol Mońko
4.0
4.0
WPWP/24445.58189
605724Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
9.0
7.0
LB
WP
WP/24445.29175
613720Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24444.90167
636721Zbigniew Przybylczak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/24444.21144
637701Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24444.07143
638718Edward Niewierowski
Hieronim Nowacki
11.0
5.0
WPWP/24444.03142
643694Maciej Masłowski
Adam Meller
2.0
5.0
WPWP/24443.92137
667714Piotr Boroń
Justyna Łaniewska
4.0
2.0
WPWP/24443.03113
716706Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24441.1264
749709John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24438.2331

Statystyka ośrodków...