Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/166
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pklpdf
17528Marcin Kut
Józef Pochroń
5.0
19.0
PMPM/166-0.3762.70681426
35526Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
5.0
PMPM/16660.67321354
89533Krzysztof Antas
Wacław Wejknis
19.0
15.0
PMPM/16657.931176
109525Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PMPM/16657.321116
125527Waldemar Warzała
Elżbieta Czekaj
12.0
12.0
PMPM/16656.541068
146541Edmund Pinkiewicz
Jacek Lew
12.0
15.0
PMPM/16655.801005
161537Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PMPM/16655.44960
241531Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PMPM/16653.15720
249536Kazimierz Dominiak
Karol Dunst
9.0
2.5
PMPM/16653.05696
280532Marek Boros
Bogumił Macierzyński
5.0
9.0
PMPM/16652.24603
322534Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
3.0
PMPM/166-0.3751.42517
359550Stanisław Bujała
Jan Wieczorek
3.0
9.0
PMPM/16650.61443
368535Dariusz Podfigurny
Piotr Zamiar
4.0
4.0
PMPM/16650.45425
411545Witold Kaliński
Kamil Puczyłowski
12.0
1.5
PMPM/16649.71363
505543Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
5.0
4.0
PMPM/16647.71269
508542Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/16647.65266
527530Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
5.0
5.0
PMPM/16647.25247
582540Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
2.0
PMPM/16645.68192
594539Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
7.0
5.0
PMPM/16645.38180
607529Mirosław Giełczyński
Andrzej Osiński
1.0
2.0
PMPM/16644.98167
642547Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PMPM/16643.86132
657538Andrzej Pella
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PMPM/16643.21117
662548Roman Kmieciak
Zygfryd Figurski
5.0
1.0
PMPM/16643.11112
710544Jarosław Jaworski
Ewa Jaworska
2.0
0.0
PMPM/16641.2564
756546Paweł Łużecki
Krystyna Marson
1.5
0.0
PMPM/16636.0518

Statystyka ośrodków...