Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 712: G. Wichtowski - M. Szczechowiak, 9.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1735: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP 31NS 3 CN DA-3 30022.09
1735: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP 32NS 4 SW D5-1 10065.37
1735: J. Michalec - R. Kapela, 7.0, WP 33NS 4 HN SQ-1 5047.61
2727: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 28NS 3 CS SQ+1 13024.86
2727: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 29NS 3 NTW H5= 60053.11
2727: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 30NS 4 HE CK= 42031.95
3725: P. Długi - K. Galubiński, 3.5, WP 25NS 5 DW CK-1 10090.24
3725: P. Długi - K. Galubiński, 3.5, WP 26NS 4 HE S7-1 10064.03
3725: P. Długi - K. Galubiński, 3.5, WP 27NS 4 SW HJ-2 10099.05
4715: J. Lubczyński - M. Domagała, 9.0, WP 22NS 4 HW CK+1 65059.54
4715: J. Lubczyński - M. Domagała, 9.0, WP 23NS 4 SE S5+3 71044.16
4715: J. Lubczyński - M. Domagała, 9.0, WP 24NS 4 S xW CA-1 10040.05
5732: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.5, WP 19NS 4 SN HA= 42080.11
5732: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.5, WP 20NS 2 SS HA+2 17049.73
5732: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.5, WP 21NS 1 NTN DK+1 12052.72
6729: P. Busse - K. Brudka, 32.0, SL/WP 16NS 2 HW S7= 11030.47
6729: P. Busse - K. Brudka, 32.0, SL/WP 17NS 3 NTN HQ-1 5017.35
6729: P. Busse - K. Brudka, 32.0, SL/WP 18NS 3 NTW H8+1 43032.51
7719: M. Sosiński - B. Stępień, 12.0, WP 13NS 3 NTS SJ+2 66097.26
7719: M. Sosiński - B. Stępień, 12.0, WP 14NS 3 NTN D5+2 46094.63
7719: M. Sosiński - B. Stępień, 12.0, WP 15NS 1 NTS CQ-2 20031.73
8717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 7.5, WP 10EW 2 HE D2+2 17022.88
8717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 7.5, WP 11EW 1 NTN HJ+3 18028.16
8717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 7.5, WP 12EW 3 NTW D6+1 43052.75
9734: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP 7EW 3 NTW S4-2 20026.03
9734: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP 8EW 1 NTE D2+2 15095.88
9734: B. Latowska - R. Wojciechowski, 2.5, WP 9EW 4 HN SA+1 45026.85
10723: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 4EW 3 NTE DK-2 20018.18
10723: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 5EW 4 HW D4+1 45068.09
10723: M. Wybranowski - J. Kamiński, 6.5, WP 6EW 6 D xN HK-2 30077.27
 +/-
 WYNIK51.49
 MIEJSCE320