Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 69: R. Bieda - H. Łęcki, 1.5, NZ/WM, EL1/907

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
186: B. Gierulski - M. Ratkowski, 33.0, WP/WM 1EW 45054.94
186: B. Gierulski - M. Ratkowski, 33.0, WP/WM 2EW 42013.06
186: B. Gierulski - M. Ratkowski, 33.0, WP/WM 3EW 17020.66
285: J. Maksymowicz - J. Ptak, 0.0, NZ 10NS 62029.45
285: J. Maksymowicz - J. Ptak, 0.0, NZ 11NS 40086.95
285: J. Maksymowicz - J. Ptak, 0.0, NZ 12NS 40079.53
372: R. Wołek - T. Jaworowicz, 4.0, WM 16NS 13019.26
372: R. Wołek - T. Jaworowicz, 4.0, WM 17NS 5017.35
372: R. Wołek - T. Jaworowicz, 4.0, WM 18NS 40050.27
483: B. Jabłoński - M. Lichocki, 12.0, NZ/PM 22NS 65059.54
483: B. Jabłoński - M. Lichocki, 12.0, NZ/PM 23NS 14607.75
483: B. Jabłoński - M. Lichocki, 12.0, NZ/PM 24NS 15051.91
479: M. Makurat - W. Wnuk, 4.0, PM 28EW 63031.79
479: M. Makurat - W. Wnuk, 4.0, PM 29EW 60046.89
470: M. Sokołowski - J. Kondrakiewicz, 1.5, WM 31NS 18028.33
470: M. Sokołowski - J. Kondrakiewicz, 1.5, WM 32NS 62020.18
470: M. Sokołowski - J. Kondrakiewicz, 1.5, WM 33NS 8000.08
582: A. Dworakowska - I. Listewnik, 0.0, NZ/WM 4EW 10050.41
582: A. Dworakowska - I. Listewnik, 0.0, NZ/WM 5EW 42029.28
582: A. Dworakowska - I. Listewnik, 0.0, NZ/WM 6EW 62082.37
781: I. Iwanow - W. Ślesicki, 4.0, WM 13NS 60026.03
781: I. Iwanow - W. Ślesicki, 4.0, WM 14NS 40051.79
781: I. Iwanow - W. Ślesicki, 4.0, WM 15NS 30016.07
880: J. Ciszak - B. Rynkowski, 0.0, NZ/WM 19EW 42019.89
880: J. Ciszak - B. Rynkowski, 0.0, NZ/WM 20EW 17050.27
880: J. Ciszak - B. Rynkowski, 0.0, NZ/WM 21EW 12047.28
977: R. Mytych - M. Sarnowski, 0.0, WM/NZ 7EW 10063.15
977: R. Mytych - M. Sarnowski, 0.0, WM/NZ 8EW 10016.62
977: R. Mytych - M. Sarnowski, 0.0, WM/NZ 9EW 4809.18
 +/-
 WYNIK37.25
 MIEJSCE757