Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53/ok.58 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 65: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
166: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 16NS 3 DN HQ-2 10044.64
166: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 17NS 6 DS C5= 92096.83
166: K. Grela - Z. Patreuha, 8.0, DS 18NS 5 C xxW H8= 8001.38
264: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 10EW 3 HE CA+1 17022.93
264: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 11EW 2 NTN HJ+1 15053.88
264: A. Kaźmierczak - S. Zimniak, 17.0, DS 12EW 3 NTW D6+1 43052.77
355: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 13NS 3 NTN C6+1 63070.58
355: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 14NS 3 NTN SJ+1 43077.36
355: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS 15NS 2 HE D7+1 14042.40
462: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 28NS 3 NTS SQ+1 63068.08
462: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 29NS 3 NTW H5= 60052.86
462: I. Ślęzak - S. Horochowski, 1.5, DS 30NS 4 HE CK= 42031.65
561: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 22NS 4 HW CK+1 65059.20
561: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 23NS 3 NTW H4+2 66071.51
561: B. Tabisz - R. Makuch, 8.0, DS 24NS 5 S xW CA-2 30060.71
663: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 19EW 4 SS H5= 42019.78
663: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 20EW 2 SS HK+2 17050.28
663: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 3.5, DS 21EW 2 NTN DK= 12047.25
757: R. Lippik - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 4EW 3 CE DA= 11084.72
757: R. Lippik - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 5EW 4 HW D4+1 45068.24
757: R. Lippik - M. Kupnicki, 22.0, DS/KP 6EW 5 D xN HK-1 10058.75
856: D. Kwintkiewicz - J. Kozioł, 4.5, DS 25NS 3 NTW HJ-1 10090.16
856: D. Kwintkiewicz - J. Kozioł, 4.5, DS 26NS 6 H xE S7-3 80099.45
856: D. Kwintkiewicz - J. Kozioł, 4.5, DS 27NS 3 NTE D2= 40067.40
958: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 1EW 4 SN C6+1 45054.85
958: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 2EW 4 SE HA+2 48069.75
958: P. Rapacki - T. Kazimirowicz, 1.5, DS/- 3EW 4 SW C6+1 65080.97
1067: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 4.0, DS 7NS 3 NTW S4-1 10037.02
1067: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 4.0, DS 8NS 1 NTE D2-2 10083.65
1067: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 4.0, DS 9NS 4 HN SA+1 45073.20
1168: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 31EW 1 NT xN S7-3 80097.01
1168: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 32EW 4 SW D5-1 10034.63
1168: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 33EW 2 CS HQ-1 5052.39
 +/-
 WYNIK59.89
 MIEJSCE44