Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 624: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13617: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM EW 3 DN HQ-2 10055.60
13617: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM EW 6 DN HQ= 9203.14
13617: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM EW 5 CxxW H8= 80098.63
13613: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM EW 4 SS H6= 42019.89
13613: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM EW 4 SS HA= 62016.12
13613: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM EW 1 NTN DK+2 15022.75
13601: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ EW 3 NTE H4+3 69090.87
13601: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ EW 6 SW HJ= 143073.37
13601: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ EW 5 CxN ST= 5508.31
13599: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM EW 3 NTE HJ+1 63066.26
13599: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM EW 4 HE C4= 62083.51
13599: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM EW 2 SW HJ+2 17021.33
13625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 3 NTS SQ-1 10089.95
13625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 3 NTW DT= 60046.89
13625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM EW 4 HE S9= 42068.05
13619: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM EW 3 DxS SJ-2 50091.32
13619: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM EW 4 HE S9-2 2008.46
13619: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM EW 3 SW C2-1 5022.00
14615: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 4 SN C6+1 45045.06
14615: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 3 NTW S2+2 46054.86
14615: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM NS 4 SW DJ+1 65019.15
15602: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM NS 3 CW DJ-1 10049.59
15602: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM NS 4 HW S7+1 45031.91
15602: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM NS 5 SW DA-1 10065.70
16600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM NS 3 NTW S4-1 10036.85
16600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM NS 1 NTE D2= 9042.17
16600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM NS 5 CxS S2-2 30018.77
17598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 4 CN HA-1 10094.24
17598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 2 NTN CJ+1 15046.02
17598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM NS 3 NTE D9= 40079.53
 +/-
 WYNIK49.01
 MIEJSCE452