Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 618: T. Grochowski - T. Krajewski, 6.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13611: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM 16EW 3 DN HQ-2 10055.36
13611: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM 17EW 6 DN HQ= 9203.17
13611: M. Doroszuk - E. Reczuga, 16.0, WM 18EW 5 CxxW H8= 80098.62
13607: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM 19EW 4 SS H6= 42019.78
13607: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM 20EW 4 SS HA= 62016.12
13607: Z. Falkowski - M. Wilga, 10.0, WM 21EW 1 NTN DK+2 15022.80
13595: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ 22EW 3 NTE H4+3 69090.93
13595: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ 23EW 6 SW HJ= 143073.42
13595: T. Stopierzyński - T. Lubecki, 5.0, WM/NZ 24EW 5 CxN ST= 5508.38
13593: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM 25EW 3 NTE HJ+1 63066.39
13593: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM 26EW 4 HE C4= 62083.52
13593: L. Jaskowiak - Z. Kolański, 15.0, WM 27EW 2 SW HJ+2 17021.37
13619: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 28EW 3 NTS SQ-1 10090.14
13619: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 29EW 3 NTW DT= 60047.14
13619: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 30EW 4 HE S9= 42068.35
13613: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM 31EW 3 DxS SJ-2 50091.32
13613: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM 32EW 4 HE S9-2 2008.46
13613: Z. Cimaszkiewicz - M. Torebko, 4.5, WM 33EW 3 SW C2-1 5022.00
14609: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 1NS 4 SN C6+1 45045.15
14609: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 2NS 3 NTW S2+2 46055.18
14609: J. Bakuła - P. Jarząbek, 8.0, WM 3NS 4 SW DJ+1 65019.03
15596: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 4NS 3 CW DJ-1 10049.72
15596: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 5NS 4 HW S7+1 45031.76
15596: L. Wrzosek - S. Wrzosek, 16.0, WM 6NS 5 SW DA-1 10065.97
16594: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 7NS 3 NTW S4-1 10037.02
16594: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 8NS 1 NTE D2= 9042.52
16594: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 9NS 5 CxS S2-2 30018.92
17592: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 10NS 4 CN HA-1 10094.20
17592: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 11NS 2 NTN CJ+1 15046.12
17592: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 12NS 3 NTE D9= 40079.64
 +/-
 WYNIK49.08
 MIEJSCE444