Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 609: A. Bocheńska - B. Ćwirko, 1.5, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
2598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 28EW 3 NTN CQ+1 63031.79
2598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 29EW 3 NTW H5+2 66097.43
2598: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.0, WM 30EW 4 HE S2= 42068.05
3625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 1EW 6 NTS D2-1 5078.30
3625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 2EW 4 SE D8+2 48070.00
3625: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.0, WM 3EW 4 SE HQ= 62046.83
4621: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 7EW 3 NTW S4-1 10063.15
4621: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 8EW 3 NTW D9-4 2001.10
4621: K. Michalczyk - M. Zomkowski, 23.0, WM 9EW 4 HS C2+1 45026.85
5592: T. Lisica - J. Rogowski, 25.0, WM 13EW 3 NTS S7+1 63029.45
5592: T. Lisica - J. Rogowski, 25.0, WM 14EW 3 NTN C5= 40048.21
5592: T. Lisica - J. Rogowski, 25.0, WM 15EW 2 CW H4-3 1505.36
6593: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 19EW 3 HxE S3= 73099.45
6593: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 20EW 3 SS HA+1 17050.27
6593: H. Jankowski - C. Kornacki, 8.0, WM 21EW 1 NTN DK= 9067.17
7594: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 25EW 3 NTW C8-1 1009.76
7594: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 26EW 2 SE S7+1 14065.67
7594: L. Grabski - B. Pszczoła, 18.0, WM 27EW 1 SW DT+2 14011.01
8595: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 31NS 2 SE C9-1 5076.08
8595: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 32NS 4 SW D5= 62020.18
8595: K. Mackiewicz - R. Wieczorek, 0.5, WM 33NS 2 SW H5= 11018.96
9596: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM 4NS 3 CE HA+1 1308.82
9596: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM 5NS 4 HW S4= 42070.72
9596: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 1.0, WM 6NS 4 SW HQ+2 6803.45
10597: A. Daszczuk - W. Krzemieński, 16.0, WM 10NS 3 HW S2+2 20059.18
10597: A. Daszczuk - W. Krzemieński, 16.0, WM 11NS 4 HS HJ-1 503.02
10597: A. Daszczuk - W. Krzemieński, 16.0, WM 12NS 3 NTW CT+2 46014.42
11600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 16NS 3 DS C6-1 5062.84
11600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 17NS 3 NTN HQ-2 1004.37
11600: T. Bastek - Z. Duk, 8.0, WM 18NS 2 CW SQ+3 15080.05
 +/-
 WYNIK43.06
 MIEJSCE666