Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 13 listopada 2017

Wyniki z 54 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 569: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1566: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 10EW 3 HE CK+1 17022.88
1566: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 11EW 1 NTN C4+3 18028.16
1566: M. Terelak - P. Waluszewski, 8.0, SW 12EW 3 NTW H3+1 43052.75
2567: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 13EW 3 NTS C10+1 63029.45
2567: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 14EW 3 NTN C5-1 5083.06
2567: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 15EW 2 NTS C5+1 1505.36
3557: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 16EW 2 DS C6-1 5037.16
3557: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 17EW 6 DN HQ= 9203.14
3557: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 18EW 4 CW H8+1 15019.95
4558: R. Kowalski - A. Majcher, 19.0, SW/PK 19EW 4 SS H5= 42019.89
4558: R. Kowalski - A. Majcher, 19.0, SW/PK 20EW 4 SS C8= 62016.12
4558: R. Kowalski - A. Majcher, 19.0, SW/PK 21EW 1 NTN D8+3 1808.58
5559: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 22EW 5 HW CK-1 1008.31
5559: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 23EW 4 SE H3+1 65018.07
5559: Z. Wciślik - M. Golec, 3.0, SW 24EW 4 CN S10+1 15048.09
6560: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 25EW 4 SE HK-1 1009.76
6560: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 26EW 4 SE S7-1 10035.97
6560: J. Zegadło - J. Wąsik, 4.5, SW 27EW 2 SE HJ+1 14011.01
7561: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 28EW 3 NTN CQ+3 6904.35
7561: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 29EW 3 NTW H5= 60046.89
7561: A. Więckowski - S. Klimczak, 13.0, SW 30EW 2 HE S2+2 17043.33
8562: B. Ceglarski - G. Zakrzewski, 16.0, SW 31EW 2 SE DJ= 11040.82
8562: B. Ceglarski - G. Zakrzewski, 16.0, SW 32EW 5 CN SA-1 5054.76
8562: B. Ceglarski - G. Zakrzewski, 16.0, SW 33EW 3 CN SQ-1 5052.39
9563: W. Haponiuk - T. Sobota, 10.0, SW 1EW 6 HS CA= 98014.97
9563: W. Haponiuk - T. Sobota, 10.0, SW 2EW 5 SW CJ-1 503.89
9563: W. Haponiuk - T. Sobota, 10.0, SW 3EW 3 SW DJ+1 17020.66
10564: S. Budzyń - Z. Madej, 5.5, SW 4EW 2 HW DJ-1 10050.41
10564: S. Budzyń - Z. Madej, 5.5, SW 5EW 4 HW D5= 42029.28
10564: S. Budzyń - Z. Madej, 5.5, SW 6EW 5 H xN HA+1 7502.76
11565: E. Jas - D. Nowek, 10.0, SW 7EW 3 NTW S4-2 20026.03
11565: E. Jas - D. Nowek, 10.0, SW 8EW 1 SW H6-1 5037.78
11565: E. Jas - D. Nowek, 10.0, SW 9EW 4 SS C2+1 45026.85
 +/-
 WYNIK27.66
 MIEJSCE779